Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

MEISTRILIIGA
2 Link kopeeritud

Raul Ojassaar pilt
Raul Ojassaar

Premium liiga 34. vooru kohtumine FC Flora ja FC Kuressaare vahel võttis avapoolaja lõpus intrigeeriva pöörde: Kuressaare lõi 39. minutil viigivärava seisuks 1:1, kuid peakohtunik Kristjan-Eric Lääne otsustas VAR-i abiga selle tühistada, kuna värava löönud Kuressaare kapten Märten Pajunurm tegi nende hinnangul väravat lüües vea Kristo Hussari vastu.

Sellega ei olnud asi veel lõppenud: värava tühistamisele reageeris Pajunurm inetult, näidates hetkeks mõlemat oma keskmist sõrme. Kohtunikel jäi see aga esialgu märkamata ning Lääne andis Pajunurmele vea eest lihtsalt kollase kaardi.

Vaheajal said kohtunikud aga signaali, et Pajunurm oli tühistatud väravale vulgaarselt reageerinud ning kui mängijad teiseks poolajaks väljakule saabusid, näitas Lääne veel enne avavile puhumist kätega VAR-i märki, sörkis sümboolselt ekraani juurde, et oleks selge, millist olukorda üle vaadatakse, ning näitas Kuressaare kaptenile tema žesti eest otse punast kaarti.

Kuivõrd tavaolukorras tuleb VAR-il sekkuda enne seda, kui pall uuesti mängu pannakse, siis tundus paljudele vaatajatele kummaline, et punane kaart anti vaheajal ning pisut enam kui 20 minutit pärast rikkumist ennast. VAR-i protokolli 10. punkt teeb aga selles osas erandi ja sätestab kaks erandit: üks neist puudutab seda, kui kaart on antud valele mängijale, teine seda, kui vaadatakse üle võimalikku eemaldamist vägivaldse käitumise, sülitamise, hammustamise või äärmiselt solvava tegevuse eest.

Kuigi punane kaart Pajunurme žesti eest on igati põhjendatud, siis jääb kahtlus üles värava tühistamise otsuse juures: nagu ka Pajunurm ise üritas kohtunikule selgeks teha, tundub, et ta lõi palli väravasse siseküljega, hetk enne seda kui Kristo Hussar talle altpoolt oma jalaga vastu talda lõi. Kohtunike hinnangul läks aga Pajunurm olukorda hoolimatult ja tald ees sisse.

FC Flora võitis kohtumise lõpuks 3:0.

VAATA JÄRELE: terve teise poolaja vähemuses mänginud Kuressaare jäi Flora vastu kuivale