Tšehhi kõrgliigas käimasoleva hooaja viimaseid mänge pidav Karvina võõrustas Teplicet. Viigiga lõppenud kohtumises mängis suurt rolli tõelise maasika löönud Vlasi Sinjavski.

Karvina võttis koduväljakul vastu Teplice, kellel õnnestus kohtumist 17. minutil juhtima minna. Avapoolaja lõpus asus tagumisse posti üksinda jäetud eestlane omade kastaneid tulest välja tooma ning põrutas 41. minutil ühe tagasi.

Väljalangemistabeli eelviimasel pulgal olev Teplice tegi skooriotsa lahti ka teisel poolajal: 70. mänguminutil sai jala valgeks David Ledecky. Lõppsõna jäi Karvinale, sest 90. minutil vedas Sinjavski palli vastase karistusala lähistele, võttis ette ning saatis mänguvahendi värava alla, kus oli valvel Petr Buchta - 2:2.

Niisiis sai Vlasi Sinjavski kirja täismängu, värava ning väravasöödu.

Karvina ja Sinjavski peavad Tšehhi kõrgliiga raames veel ühe kohtumise. Juba umbes kuu aja eest sai selgeks, et meeskond pallib uuel hooajal madalamal liigatasemel ehk esiliigas.