Voolaid: me ei tahtnud viigiga leppida ja saime vastu nosplit, aga tuleme tugevamana tagasi (4)

Paide Linnameeskonna peatreener Karel Voolaid lausus pärast valusat 2:3 kaotust Nõmme Kaljule, et on teisel poolajal näidatuga rahul, olgugi et võimaluste realiseerimine jättis soovida.

Paide kaotas avapoolaja 1:2, kuid pani teisel poolajal korraliku surve peale ja jõudis 85. minutil viigiväravani. Ometi jäädi lõpuks tühjade pihkudega.

"Kalju kasutas oma võimalused hästi ära. Meie suutsime päris palju ohtlikke momente luua, aga lõppteravused jäid puudu. 2:2 peal oleks võinud treenerina leppida, aga me väga ei tahtnud selle viigiga leppida. Läksime võitu jahtima ja saime täna vastu nosplit, aga tuleme tugevamana tagasi," rääkis Voolaid ETV2 otseülekandes.

Avapoolajal Paide mäng nii hästi ei sujunud. "Me ei saanud palliga liikumisi hästi käima ja olime raskustes ka Kalju pika palliga - ei saanud esimest palli võidetud ja teiste pallidega oli ka probleeme. Aga üldpildis suutsime ajapikku paremaks minna. Teise poolajaga olen väga rahul, surusime kõvasti ja saime teenitult viigivärava, aga lõpp läks seekord Kaljule," kommenteeris endine Eesti koondise juhendaja.

Mis vajab parandamist? "Elemente on erinevaid ... mitte ainult pallivaldamisel, aga ilma pallita tegevuses ka - näiteks standardite kaitsmises ja ründamises. Ning võistkonnakaaslased peavad üksteist veel paremini tundma õppima. Peame kevadise liigatempoga kohanema järjest kiiremini ja paremini. Usun, et lähme mäng-mängult ainult paremaks."