Getafe kolmekuuline võiduta seeria leidis oma lõpu (1)

Hispaania kõrgliigas olid täna punktide eest võitlemas alumise otsa võistkonnad. Kolm võidupunkti said kirja Getafe ja Granada.

Getafel on pärast 34. vooru mängu tähistamiseks põhjust enam kui küll. Viimati liigas 17. jaanuaril võidurõõmu tunda saanud Madriidi klubi suutis võõral väljakul üle mängida Real Sociedadi 2:1. Endine Londoni Arsenali mängumees Carlos Vela viis võõrustajad 19. minutil juhtima, kuid poolajaks oli tablool Pablo Sarabia väravast 1:1 viiginumbrid. Mängusaatuse otsustas Alvaro Vazquez, kes realiseeris enda teenitud penalti kindlalt väravaks.

Teises täna toimunud kohtumises alistas Granada liiga punase laterna Levante koguni 5:1. Kübaratriki sai kirja Maroko mängija Youseff El Arabi. Granada tõusis võiduga neli vooru enne hooaja lõppu 17. kohale, mille säilitamisel jätkatakse kõrgseltskonnas ka järgmisel hooajal.