Inglismaa noored tegid võimatut (3)

U17 vanuseklassi maailmameistrivõistlused said täna lõpu ja noored inglased said magusa võidu, kui Hispaania 5:2 seljatati.

Suvel U17 Euroopa meistrivõistluste finaalis just Hispaaniale penaltitega alla jäänud inglaste jaoks sai tänane finaal õuduste alguse - kahel korral tegi Real Madridi kasvandik Cesar eeltöö ja Barcelona mees Sergio Gomez viis Hispaania poole tunniga 2:0 ette.

Inglased aga sellest ei kohkunud. Nii veerand- kui poolfinaalis kangelaseks kerkinud Rhian Brewsteri riietusruumivärav tõi inglased mängu tagasi ja teisest poolajast kujunes täielik saareriigi etendus, kui veel neli vastuseta väravat löödi.

Pronksmedalid sai Indias kaela Brasiilia, üllataja Mali löödi teisel poolajal kahest väravast.