Kalju lõi värava, kuid lasi sisse kolm (4)

Hidetoshi Wakui tabamus tõi Kaljule võõrsilvärava. Foto: Jana PiparEesti klubidest ainsana Euroopa liigas teise ringi jõudnud Nõmme Kalju sai avamängus FC Vaduzi vastu 1:3 kaotuse.

Avapoolajal kaotusseisu jäänud Kalju oli kogu kohtumise vältel tagaajaja rollis ning Markus Neumayri 53. minuti karistuslöök viis Liechtensteini klubi 2:0 juhtima.

Pikalt tundus, et mäng sellise seisuga ka oma lõpplahenduse leiab, kuid Kalju meestel olid teised mõtted - 86. minutil sai Hidetoshi Wakui hea söödu Jorge Rodrigueselt ning põrutas palli väravasse, tuues sellega eestlastele ülimalt väärt võõrsilvärava.

Pidu oli aga üürike - Neumayr suutis teisel üleminutil taas Vitali Teleši seljataguse üles leida ning Vaduzi eduseisu kordusmängu eel selle võrra kindlustada - 3:1 jäi ka lõppseisuks, kuigi sama mees kaks minutit hiljem veel ka väravaraame kolistas.

Korduskohtumine A. Le Coq Arenal toimub järgmisel neljapäeval, 23. juulil kell 19.00.