Klavan aitas Liverpoolil olulise revanši võtta (4)

Ragnar Klavan aitas Liverpooli 2:1 võiduni. Foto: liverpoolfc.com

Inglismaa kõrgliiga 28. voorus võttis Liverpool koos Ragnar Klavaniga revanši Burnleylt, kellele hooaja teises mängus alla jäädi.

Seejuures ei olnud põhikoosseisu kuulunud Klavani ja Liverpooli algus Anfieldil just parim, sest nagu augustis, läks ka täna Burnley kiirelt juhtima. Seitsmendal minutil sai Ashley Barnes Matthew Lowtonilt hea diagonaalsöödu tahaposti, kust esimene skoori avas. Teist mängu järjest koos Joel Matipiga Liverpooli keskkaitses patrullinud Klavan üritas seejuures Lowtoni söötu vahelt lõigata, kuid ei küündinud pallini.

Erinevalt augustikuisest mängust suutis Liverpool kaotusseisust välja tulla ja 53 145 pealtvaataja rõõmuks vahetult enne puhkepausile minekut skoori viigistada. Värava lõi mõne meetri pealt Georginio Wijnaldum.

Teisel poolajal jätkas Liverpool surumist ning 61. minutil löödi oma 2:1 võiduvärav, kui Emre Can tonikroosilikult palli väljastpoolt karistusala madalalt parema posti kõrvale virutas.

Liverpoolil oli veel mitmeid šansse ja tegelikult oli võimalusi ka Burnleyl, kuid võõrustajate kaitsjad olid tasemel. Seejuures ühe olulise blokeeringu tegi värava ees justnimelt Eesti kaitsja Klavan. Ta sai kirja ka täismängu.

Liverpool - Burnley 2:1 (1:1)