Liverpool mängis võidu maha, Klavan mängiti viigivärava olukorras üle (2)

Klavan kuulus algkooseisu. Foto: squawka.com

Liverpool kohtus koduses liigamängus Bournemouthiga ning pööras kaotusseisu eduseisuks, kuid leppis siiski viigiga.

Skoor avanes juba üheksandal minutil ja seda ootamatult külaliste kasuks. Georginio Wijnaldum mängis väravavahi suunas liiga nõrga tagasisöödu ning esimesena jaole pääsenud Benik Afobe avas skoori.

Kuigi külalistel oli avapoolajal suurepärane võimalus ka kahe väravaga juhtima minna, siis poolaja lõpul viigistasid võõrustajad juba tänu Roberto Firmino ja Philippe Coutinho heale koostööle seisu.

Teist poolaega alustas juba selgelt paremini Liverpool ning 59. minutil realiseeriski Divock Origi Wijnaldumi hea tsenderduse juhtväravaks. Peagi vajus Liverpool aga kaitsesse ning lõpuni eduseisu hoida ei suudetud. 87. minutil mängis Joshua King väravaesises segaduses üle just Klavani ning viigistas seisu. Enne seda oli Klavan valdavalt teinud korraliku mängu ning suutis vastaste rünnakuid korduvalt tänu headele õhuvõitlustele lõpetada.

Samal ajal peeti suur kohtumine Stamford Bridge'il, kus peatähelepanu haaras endale Eden Hazard, kes lõi kaks väravat ning eksis ka penaltil. Tänu avapoolaja väravatele võetigi magus 2:1 võit, City auvärava lõi Sergio Agüero.

Üliraske võidu sai kirja veel viimastel minutitel kaotusseisus olnud Tottenham, kes lõpuminuteil kolm väravat lõi. Kindlat kolm punkti sai ka West Hamile kolm väravat löönud Arsenal.

Liverpool - Bournemouth 2:2 (1:1)