Mbappe võimas hoog koduliigas jätkus (0)

Prantsusmaa liiga kaks esimest Monaco ja Paris Saint-Germain noppisid järjekordsed võidud, seevastu kui kolmandal kohal paiknev Nice kaotas taas punkte.

Tiitlikaitsja PSG sai koduväljakul tulemusega 2:1 jagu Euroopa liigas veerandfinaali jõudnud Lyoni Olympique'ist. Alexandre Lacazette viis nurgalöögi olukorras Lyoni juba kuuendal minutil juhtima, kuid avapoolaja lõpus tegid skoori Adrien Rabiot ja Julian Draxler.

Monaco alistas 30. vooru vastase Caeni 3:0. Euroopa suurklubide huviorbiiti sattunud Kylian Mbappe tegi vürstiriigi meeskonna eest skoori kahel korral. Ta avas skoori 13. minutil ning vormistas lõppseisu 81. minutil. Mängu teise värava lõi Fabinho penaltist teise poolaja alguses.

Teise järjestikuse viigi tegi Nice, kes ei suutnud võõrsil tabelis kümnendal real paiknevat Nantesit üle mängida ning kaotab nüüd liider Monacole liigatabelis kaheksa punktiga. PSG jääb kaheksa vooru enne hooaja lõppu Monacost maha kolme punktiga.

Metz - Bastia 1:0 (0:0)