Paide vastu vigastada saanud Grünvaldi ootab mitmenädalane mängupaus (0)

Evert Grünvald tegi jalale liiga Paide-mängu lõpuhetkedel. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Kolmapäeval peetud Premium liiga kohtumises Paide Linnameeskonnaga viimastel minutitel vigastada saanud FC Flora esiväravavahti Evert Grünvaldi ootab ees päris pikk mängupaus, kinnitas meeskonna peatreener Norbert Hurt.

Tänases kohtumises Nõmme Kaljuga (2:2 viik) kaitses Flora väravat kolmapäeval viimasteks minutiteks Grünvaldi asemel platsile tulnud Kristen Lapa. Muuseas, polnud kaugel, et temagi tulnuks välja vahetada, sest esimese poolaja lõpus tabas Promise David teda jalaga pähe.

Flora varuväravavaht Silver Rebane oli juba valmis sekkuma, aga õnneks suutis Lapa jätkata (ja tegi teisel poolajal Alex Matthias Tamme vastu ka kaks väga head tõrjet). Grünvaldi naasmine pole Hurda sõnul lähinädalate teema. Seega on Lapal lähiajal oodata tõsiseid mänguminuteid.

"Evertiga läheb mõned nädalad aega. Tema veel tagasi ei tule. Kui ma ei eksi, siis omal jalal ta veel päris ei kõnni. Täpset diagnoosi veel pole, sest uuringuid tehakse," kirjeldas Hurt klubi esiväravavahi olukorda.

Vigastuste tõttu puudusid täna Flora koosseisust ka Sergei Zenjov ja Rauno Alliku. "Zenjov pole veel meeskonnaga tervet trenni kaasa teinud, seega tema olukorda peame hindama. Allikul andis tunda hüppeliiges ja seis polnud piisav, et täna isegi pingil olla. Järgmise mängu mõistes on olukord lahtine," sõnas Hurt.

Kohtumine Kaljuga oli tänavu esimene, mida ei teinud kaasa seni alati põhikoosseisu kuulunud Robert Veering. Tema asemel mängis vasakkaitses Marco Lukka. "Veering haigestus, aga on kohe tagasi. Õnneks on järgmises mängus tagasi ka punase kaardi tõttu tänase matsi vahele jätnud Mihhail Kolobov," märkis Hurt.

Flora hooaeg jätkub laupäeval, kui sõidetakse külla täna Narva Transi tulemusega 5:0 pihuks ja põrmuks löönud FC Kuressaarele.