Real mängis Santiago Bernabeul tiitli maha (0)

Tiitlijahtijatest teisena mänginud Real Madrid leppis kodus 2:2 viiki Valenciaga ja kinkis ilmselt Barcelonale tiitli lahinguta.

Mängule viiepunktilises kaotusseisus läinud Real teadis, et loetud voorud enne hooaja lõppu rahuldab neid vaid võit. Lootused mängiti praktiliselt maha juba avapoolajal, kui Soccernet.ee peatoimetaja Kasper Elissaare ja veel 75 999 silmapaari ees mindi puhkama seisult 0:2.

Kuigi kaks oskuslikult realiseeritud tsenderdust rääkisid Valencia kasuks, võinuksid asjad olla ka teisiti: kolmel korral tabasid võõrustajad väravaraame ja üleminutitel tõrjus hea partii teinud Valencia puurivaht Diego Alves Madridi talismani Cristiano Ronaldo penalti.

Avapoolajal vigastusele ka Toni Kroosi kaotanud Carlo Ancelotti otsustas poolajal vahetada välja ka mõlemad äärekaitsjad ning teisel poolajal väljakule saadetud 11 andis lahingu. Pepe tõi Reali lähemale ja Isco keerutas võrku tõelise iluduse, kuid järele jäänud minutitega võitu enam päästa ei õnnestunud.

Kui mõlemal meeskonnal on mängida veel kaks vooru, edestab Barcelona Reali nelja punktiga ehk ei tohi võita kumbagi eesootavatest mängudest.

Real Madrid - Valencia 2:2 (0:2)