Šokk PSG-le: Neymar Real Madridi vastu ei mängi (2)

Prantsusmaa kõrgliigamängus Marseille vastu pisarates ja kanderaamil platsilt lahkunud Neymari vigastus osutus tõsiseks ning brasiillasel tuleb tõenäoliselt vähemalt kuu aega olla pealtvaataja rollis.

"Täna (eile - M. R.) tehtud täiendavad uuringud kinnitasid parema jala hüppeliigese venitust ning samuti viienda metatarsali mõra," seisis klubi teadaandes. Neymari vigastusperioodi pikkust ei öeldud, kuid tavaliselt kulub taolisel juhul raviks minimaalselt üks kuu.

PSG peab nii maailma kalleima jalgpallurita hakkama saama juba homses Prantsusmaa karikamängus Marseille vastu ning mitmetes teistes liigamängudes. Kõige suurem hoop on aga järgmise nädala Meistrite liiga korduskohtumine Real Madridiga, milles PSG-l tuleb koduväljakul 1:3 kaotusseisust välja tulla, et kokkuvõttes veerandfinaali jõuda.