Võimas mängu algus tõstis Levadia taas tippu (4)

Tallinna FC Levadia langes täna küll liigatabelis korraks teisele positsioonile, kuid võit Paide Linnameeskonna üle tõstis nad taas tippu.

Nägid mängu? Hinda mängijaid siin.

Kohtumise esimest väravat ei pidanud kaua ootama, sest Rimo Hunt viis koduväljakul mänginud Levadia juba 4. minutil juhtima. Jevgeni Kobzari tegi avaväravale suurepärase eeltöö ja Hundil ei jäänud muud üle, kui pall lihtsalt tühja väravasse lükata.

Paide ei suutnud oma mängu üldse käima saada. Söödud nende kaitseliini taha toimisid Levadial ideaalselt. Paremale äärele mängiti vabaks Pavel Marin, kes leidis värava eest Hundi - ründaja lükkas taas tühja ja seis oli 2:0.

Sellega ei olnud Paide õudusunenägu veel läbi, sest kõigest kaks minutit hiljem oli tablool numbrid kolm ja null. Oma värava sai kirja ka Kobzar, seekord eeltöö tegijaks Anton Mirantšuk. Avapoolajal rohkem võrku sahistada ei suudetud.

Teiseks poolajaks tuli väljakule vanameister Vjatšeslav Zahovaiko, kes tõi Paide mängu natukenegi muutust ja rohkem variante rünnakul. Paidel tekkisid omad võimalused, kuid Levadia siiski kontrollis enamjaolt tervet kohtumist.

Minut enne normaalaja lõppu tehti Hundi vastu karistusalas viga ja mängu peakohtunik Kristo Tohver määras penalti. Hunt kübaratriki järele ei läinud ja andis võimaluse vahetusest sekkunud Alan Gatagovile, kuid Paide väravavahi Kert Küti tõrje Levadial skoori muuta ei lasknud.

Levadia ei leppinud kolme väravaga. Mitte kõige paremini mänginud Paide kaitseliin oli lõpu eel taas hädas, kui Marini antud tsenderdust ei suudetud ära klaarida ja oma värava sai kirja ka Igor Morozov - seis 4:0 ja Levadia taas liigas esimesel kohal.

Mängu parim - Pavel Marin

Tekitas kaaslastele ohtralt võimalusi ja oli kõik 90 minutit pildis. Enda realiseerimine jättis natuke küll soovida, kuid väravasöödu sai Eesti koondislane kirja.