VAATA JÄRELE: Kalev jäi kiiresti 0:2 kaotusseisu, aga pööras selle 2:2 viigiks (0)

Tallinna Kalev ja Kuressaare leppisid Kadrioru staadionil peetud Premium liiga 18. voorus 2:2 viiki. Kõik väravad löödi avapoolajal. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Kuressaare asus kiiresti mängu 2:0 juhtima, kui teisel minutil skooris Mattias Männilaan ja viiendal minutil Karl Rudolf Õigus. Kalev pööras juba enne avavilet 0:2 seisu 2:2 viigiks, kui vanameister Ats Purje lõi ühe värava 17. ja teise 43. minutil. Teisel poolajal skoori ei tehtud.

Kalev asub tabelis 20 punktiga viiendal ja kaks mängu vähem pidanud Kuressaare 18 punktiga kuuendal kohal.

3. juulil kell 20.00 Kadrioru staadionil

JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare 2:2 (2:2)
17., 43. Ats Purje - 2. Mattias Männilaan, 5. Karl Rudolf Õigus

Väravasöödud: 17. Taavi Jürisoo, 43. Vadim Mihhailov - 2. Artjom Jermatšenko, 5. Gleb Pevtsov
Hoiatused: 88. Mattias Männilaan
Mänguolud: +16, pilves ilm, muruväljak väga heas seisukorras