Valga Tammeka jättis kõrgliiga Tartusse (5)

Foto: Mihkel MartinsonMeistriliiga üleminekumängude korduskohtumine Valgas Tartu Tammeka ja Rakvere Tarva vahel tõi kindla 4:1 võidu ja koha kõrgliigas hooajaks 2014 Tammekale.

Juba esimese veerandtunniga asus Tammeka Heiko Tamme kauglöögist ja Alari Tovstiku omaväravast 2:0 eduseisu. Omad võimalused olid avaperioodik ka Tarval, Tovstik ja Henri Hang tabasid väravaposti.

21. minutil kirjutas Rasmus Tomson Tammeka poolt vaadatuna tabloole juba 3:0 ja sellelt seisult mindi ka puhkepausile.

Teise poolaja alguses andis Hang Tarvale ühe tagasilöödud väravaga lootust, kuid õige pea lõi Tamm "võõrustajate" neljanda ja enda teise.

Kahe mängu kokkuvõttes alistas Tammeka Tarva 6:2 ja jätkab kõrgliigas ka hooajal 2014.

23. novembril kell 13.00 Valga keskstaadionil (E. Enno 15, Valga)

Tartu JK Tammeka - Rakvere JK Tarvas 4:1 (3:0)
10., 63. Heiko Tamm, 13. ov. Alari Tovstik, 21. Rasmus Tomson - 51. Henri Hang

Hoiatused: 23. Elar Tovstik, 33. Joonas LjaÅ¡, 63. Jüris Sahkur, 69. Sergei Akimov
Mänguolud: +7, pilves kergelt uduvihmane ilm; muruväljak heas seisukorras.