Kaotusseisudest välja tulnud Flora naiskond võitis pronksimängu lisaajal (1)

Valeria Liik. Foto: Brit Maria Tael

Naiste Balti liiga pronksimängus tuli Tallinna Flora kaks korda kaotusseisust välja ja võitis Pärnu JK-d lisaajal.

Avapoolaja ainsa värava lõi Anastasija Štšerbatšenia, kes kaks Flora kaitsjat üle jooksis ja palli karistusala tagant üle Maria Gaiduki tõstis. 73. minutil söötis Katrin Loo palli värava ette ja Valeria Liik viigistas.

Štšerbatšenia viis 82. minutil uuesti Pärnu juhtima, kui 30 meetrilt ilusa kauglöögi sooritas. Kohe järgmisel rünnakul taas Liik, kes Loolt söödu sai, viigistas.

Lisaaja ainsa tabamuse eest hoolitses karistuslöögijärgses olukorras Kethy Õunpuu, kes palli tagumisse ristnurka saatis ja Florale 3:2 võidu vormistas.

Autasustamisel anti individuaalauhind mõlema naiskonna parimale mängijale ehk Štšerbatšeniale ja Liigile. Seejärel riputati Flora naistele kaela medalid ja anti kapten Loole üle kolmanda koha karikas.

Balti liiga finaalis oli FK Minsk (Valgevene) parem Gintra-Universitetasest (Leedu) 2:1.