Keskkaitsjat testinud Tammeka alistas mängu viimasest löögist seni vaid kaotusi tunnistanud Vapruse (galerii!) (2)

Tammeka sai neljandas kontrollmängus kirja teise võidu. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Viimastel päevadel Kevin Aloe ja Martin Käosega tugevnenud Pärnu Vaprusele lõppes reedene treeningmäng Tartu Tammekaga õnnetult - 90. minutil saatis Mihkel Sepp karistusala nurga juurest teele tsenderduse, mis maandus latis, põrkas sealt väljakule tagasi ning esimesena oli jaol Kevin Burov, kes lõi mängu viimaseks jäänud löögist peaga lõppseisuks 1:0 Tammekale.

"Mängult küll tulemusena 0:1 kaotus, aga saime täna meeskondlikku kokkumängu juba komplekteeritud satsiga paremini harjutada," kommenteeris kohtumist Vapruse sotsiaalmeedia vahendusel pärnakate väravavaht Hendrik Vainu. "Arvan, et nautisime meeskonnaga mängu väga, leidsime ja tekitasime ka ohtlikke olukordi vastase kolmandikul. Võtame aga positiivse järgmisesse treeningnädalasse kaasa."

Tammeka ridades mängis teisel poolajal kaasa keskkaitsja Angata Monssa Banchir. Pikakasvulise keskkaitsja kohta üldlevinud jalgpalliandmebaasides täpsemat infot ei ole.

Vaprus on senistes Taliturniiri mängudes pidanud napilt tunnistama nii Harju JK Laagri, Tallinna Kalevi kui ka TJK Legioni paremust. Tammekal on kirjas võit Paide Linnameeskonna üle ning allajäämised Kuressaarele ja FCI Levadiale.