Kogu Eesti teab, mis on Levadia ja Infoneti ühtse rusika eesmärgiks (16)

Aleksandar Rogic koos Dmitri Kruglovi ja Muamer Svrakaga. Algaval hooajal loodavad nad võita kõik, mis võimalik. Foto: Brit Maria Tael

Eelmise hooaja viimasel päeval raputas Eesti vutimaastikku uudis kahe suurklubi FC Levadia ja Infoneti ühinemisest. Tänaseks on FCI Levadia nime kandev meeskond lõplikult komplekteeritud ja selja taha jätnud küllalt eduka ettevalmistusperioodi. Nende eesmärk on teada kogu Eestile.

Kui sügisel oli siin-seal juttu superklubi loomisest, siis täna eksisteerivad endiselt nii Levadia kui ka FCI Tallinn eraldi. Mõlemal on oma jalgpallikoolid, mis tegutsevad üksteisest eraldi. "See ühinemine puudutas kõige rohkem esindust ja duublit. Ehk Infoneti duubli mängijad liitusid meie duubliga ja Infoneti esindusmeeskonna mängijad, keda peatreener soovis, liitusid FC Levadia esindusmeeskonnaga," selgitas Levadia tegevjuht ja juhatuse liige Sergei Hohlov-Simson FCI Levadia nime kandvate võistkondade sündi.

Et 2016. aasta meister liideti Levadia juriidilise keha külge, on viimaste esindatus uues esindusmeeskonnas suurem. Mullusest Levadiast on tänavu koosseisus kümmekond meest, mullusest Infonetist umbes poole vähem. Ülejäänu meeskonnast moodustavad talvised täiendused ja noored. FCI Levadia peatreeneriks on aga mullu suvel Infonetti tüürima asunud 36-aastane serblane Aleksandar Rogic. Maailma tipptreenerite Radomir Antici ja Dick Advocaati abilisena töötanud Rogic tunnistas, et võistkonna komplekteerimisel oli ka raskeid hetki.

"See ei olnud lihtne, sest ma pidin treenerina osadele mängijatele ütlema, et neile ei ole selles tiimis ruumi, nad on vabad ja peavad omale uued lahendused leidma," rääkis Rogic, "nende hulka kuulusid ka mõned noored ja sümpaatsed mängijad. Aga minu töö on otsuseid vastu võtta ja jään neile kindlaks. Valisin mängijad, kes oleksid minu filosoofia ja tööeetika jaoks õiged karakterid."

REKLAAM

Üks välismängija koht jäi vabaks

FCI Levadiasse ei saanud kohta mitmed eelmise hooaja Levadia ja Infoneti põhitegijaid. Osa neist siirdus välismaale, aga mõned ka koduste konkurentide ridadesse. Hohlov-Simson tõdes, et kõigiga, kellega sooviti, jõuti lõpuks ka kokkuleppele: "Ei olnud päris nii, et [esinduste liitmisel] kõik lepingud kas lõppesid või läksid sujuvalt üle. Mängijatega oli vaja uuesti läbirääkimiste laua taha istuda ja saavutada kokkuleppeid. Kõik, kellega soovisime, on lepingud allkirjastatud ja kõik on hästi. Asi sujus."

Kuigi tänavusest aastast suurenes välismängijate piirang neljalt viiele, siis Levadias on hetkel üks koht isegi vaba. "Jääme praegu nelja peale ja kui tekib vajadus, siis saame enne eurosarja end veel täiendada," ütles Hohlov-Simson.

22-aastane keskpoolkaitsja Juri Tkatšuk on kuulunud Atletico Madridi akadeemiasse ja mänginud Ukraina noortekoondistes. Foto: Brit Maria Tael

"Kui tööd alustasime, siis esimese asjana tahtsin näha, mis meil olemas on. Tahtsin veenduda, mida vajame ja kui sain selgeks, et peame mõned positsioonid katma, üritasime lahendusi leida välismaalt," ütles Rogic. Kogu talve jooksul antud intervjuudes toonitas ta korduvalt, et eelistab esmalt mängitada kohalikke pallureid ja toob kedagi piiri tagant vaid äärmisel vajadusel. 

See vajadus ei läinudki väga suureks ja väljastpoolt mullust Infonetti või Levadiat toodi üksikud täiendused. Äärekaitsjana liitus klubiga pikaaegne florakas, mullu Soomes Vaasas mänginud Eesti koondise kogemustega Markus Jürgenson (30). Pärnu Vaprusest toodi laenu lõppedes tagasi keskpoolkaitsja Rasmus Peetson (22), kes sai ka uue lepingu.

Välismaalasi toodi varasemast tuttavale Gandole juurde kolm: 30-aastane endine Bosnia ja Hertsegoviina koondise keskpoolkaitsja Muamer Svraka, Atletico Madridi akadeemiasse ja Ukraina noortekoondistesse kuulunud 22-aastane keskpoolkaitsja Juri Tkatšuk ning Ukraina kõrgliigas mänginud 24-aastane väravakütt Roman Debelko.

"Svrakal on eelnevast karjäärist hea tiitlivõitmise kogemus. Üleminekuperioodi lõpetuseks toodud kaks ukrainlast Juri ja Roman veetsid mõned päevad meiega [treeninglaagris] ja saime aru, et nad toovad teistsugust kvaliteeti. Meil on igale positsioonile head valikuid ning neid valikuid jagub nüüd isegi pingile," rõõmustas Rogic. Klubi tegevjuht Hohlov-Simson selgitas, et kvaliteetsete välismaalaste palkamine on spordidirektor Sergei Pareiko hea töö tulemus.

Rogic võttis komplekteerimise kokku nii: "Lõime ühe tasakaalus meeskonna, milles on kogenud mängijaid, aga samal ajal ka noori, ent väga lubavaid mängijaid, kellest mõned on juba ka Eesti rahvuskoondise liikmed. Oma peas üritasin neile hea koha leida, et nad saaksid piisavalt mänguaega ja et me jätkaksime nende arendamist."

Aleksandar Rogic. Foto: Brit Maria Tael

Treener sai, mida soovis

Kahe klubi esinduste liitmise üks mõte seisnes selles, et teha asju senisest professionaalsemalt - panna kokku mõlema tugevused ja neist kasu lõigata. Varasemalt muuhulgas Serbia ja Ghana koondiste abitreenerina töötanud Rogic seadis klubile erinevaid tingimusi, mis kõik täidetud said. Eesti vuti jaoks ühe ebatavalisema asjana käis FCI Levadia kümneks päevaks Türgis treeninglaagris.

Hohlov-Simson: "Uus treener, uued reeglid, uued tahtmised. Igal treeneril on oma käekiri ja tema soovis niimoodi. Praegu on klubi poolt antud kõik, mida on soovitud." Mitmelt poolt on kuulda, et sellise professionaalsusega pole varem Levadias asju tehtud. Mängupäeval võib tiimiga seotud staff'i kuuluda koguni kümmekond inimest.

"Olen väga rahul kogu ettevalmistusega," pajatas Rogic, "ainsad halvad asjad olid Roman Nesterovski vigastus Taliturniiril ja Timur Bulavkini vigastus Aastalõputurniiril." Mõlemal sai viga põlv. Bulavkin on juba operatsioonil käinud, Nesterovski läheb opilauale paari nädala jooksul. Platsile naasevad mõlemad mõne kuu pärast. "Kui need kaks asja pildist välja tõstan, oli kõik muu täiuslik."

Peatreener jätkas: "Mängijad andsid iga päev ja trenn endast maksimumi. See oli raske, sest meil oli tihti kaks trenni päevas, aga nad näitasid mulle head ja tugevat iseloomu. Türgi treeninglaager oli väga edukas ja kasulik, sest saime häid kontrollmänge, aga andsime ka noortele aimu profimängija päris elust ja keskkonnast. Läheme ametlikele mängudele vastu suure enesekindlusega. Usun meie tiimi, usume iseendasse ja samal ajal näitame austust oma kõikide vastaste vastu."

Kirill Nesterov ja Jevgeni Harin on endised Infoneti mängijad. Foto: Brit Maria Tael

Ettevalmistusperioodiga jäi rahule ka uuest hooajast meeskonna kaptenipaela kandev 33-aastane vasakkaitsja Dmitri Kruglov: "Kõik, mis plaanis oli, on 99% ulatuses tehtud. Türgis olid väga head sparringud ja kogu ettevalmistus läks väga hästi. Mängisime Türgis tempoga, mida on raske Eesti omaga võrrelda. Võib-olla ainult mõned matšid Flora või Kaljuga võivad olla sama tempoga."  FCI Levadia tõestas, et see tempo ei ole nende jaoks kontimurdev: Gruusia klubid alistati, Ungari tipu Debreceniga viigistati ning kasahhide Kaisarile kaotati oma noortega pallides napilt.

Tiim on ühtseks rusikaks sulandunud

Kuigi talve jooksul on läbi tehtud väga suured muutused, siis sellest hoolimata on FCI Levadia kiirelt väga ühtlaseks löögirusikaks sulandunud. "Kõik sulandusid [uues keskkonnas] väga hästi. Mängijad on tuttavad - ei mängitud küll koos ja eks see võtabki rohkem aega, et teineteisest paremini aru saada, aga muidu on kõik okei. Sisekliima ja asjad, mida treener räägib, võetakse poiste poolt väga hästi vastu ja kõik saavad aru, mida neilt nõutakse," sõnas Kruglov, et peab just meeskondlikku mängu oma tiimi suurimaks tugevuseks.

Sama tõi välja tegevjuht Hohlov-Simson. "Vaatasin viimast mängu Türgis (võideti 3:1 - K. E.) ja võib-olla see ei olnud nii briljantne tehniliselt, aga nägin seda meeskonnavaimu. See on ikkagi peatreeneri teene, et ta suutis selle meeskonna teha nii ühtseks rusikaks. Ja kusjuures kõik vahetused, mis tehti, ei teinud satsi nõrgemaks, vaid pigem veel tugevamaks," lausus ta.

Rogic avaldas, et tema uskubki alati meeskonda, mitte indiviididesse. Ja tähtis on, et palluritel oleks lisaks talendile ka suur tahe midagi saavutada. "Usun, et meie vaimujõud ja ambitsioon ühtse grupina meie karjäärides midagi suurt saavutada on me klubi suurim tugevus. Meeskonnavaim on fantastiline, omavahelised suhted on tõesti head ja selle kõrval on meil väga selge mängufilosoofia: tahame palli vallata, domineerida ja seeläbi mängu kontrollida. Ma ei taha sõltuda vastasest! Tahan, et sõltuksime iseendast. Eelneva tõttu olen väga enesekindel algava hooaja eel."

Levadia president Viktor Levada, tegevjuht Sergei Hohlov-Simson ja spordidirektor Sergei Pareiko. Foto: Kasper Elissaar

Levadia on üheksakordne Eesti meister, ent viimased kolm hooaega järjepanu on lõpetatud hõbemedalitega. Pole saladus, mis klubi eesmärgiks on: vaja on võita kõik, mis võimalik. "Suured klubid vajavad karikaid, kuid mitte ainult karikaid - end tuleb näidata ka professionaalsest küljest ning demonstreerida oma korralikku mängufilosoofiat. Minu jaoks on sisu ülimalt oluline. Tähtsad pole ainult tulemused ja karikad. Ent lihtne on vastata sellele küsimusele: kõik siin riigis teavad meie eesmärki," lajatas treener.

Hohlov-Simson täiendas teda sobivalt: "Levadial ei ole mitte kunagi mitte mingeid teisi eesmärke! Eesmärk on meistritiitel, suprerkarikas, karikavõit ja loomulikult eurosarjas peame edasi pääsema vähemalt esimesest ringist." Kusjuures need neli asja tehti viimati ühe aastanumbri sees ära, kui kalendrisse oli kirjutatud 2000. Üldiselt on aga midagi neist alati saavutatud. Haruldaseks erandiks oligi eelmine aasta, kui kõik nimetatud eesmärkidest saavutamata jäid.

Oma suurimateks rivaalideks peavad levadiakad ikka Florat ja Nõmme Kaljut, ent tänavu ei alahinnata ka Paidet ja Narva Transi, kes peaksid olema võimelised suurelt kolmikult punkte napsama. "Saab olema väga pikk hooaeg paljude mängudega erinevates oludes – mängime kunstmurul, siis halva ilmaga halval naturaalmurul, siis väga headel väljakutel. Loodan, et valmistasime end selleks ette, et põigelda kõrvale kõikidest takistustest, mille võime eesmärkide poole püüeldes oma teelt leida," lõpetas Rogic.

Foto: Brit Maria TaelMeeskonna staar - Dmitri Kruglov

33-aastane vasakkaitsja on oma 110 koondisemänguga Levadia uue hooaja vaieldamatu staar. Venemaa kõrgliigaski mänginud Kruglov on tõestanud, et tema vasakule jalale Premium liigas vastast ei ole. Tänavu on ta ühtlasi ka oma klubi kapten. Kellelt liider vajalikul hetkel abiväge loodab? "Kõigilt kümnelt mehelt, kes veel väljakul on," ütles ta.

Levadia tegevjuht Hohlov-Simson lisas: "Kogenud mängijad ja välismaalased on meeskonnas kõik liidrid, sest nemad võetakse ikkagi tugevduseks, mitte lihtsalt pingi peal istumiseks."

Foto: Jana PiparKellel silma peal hoida? Muamer Svraka

Kui üldiselt kuuluvad sellesse rubriiki noormängijad, siis Levadia noored Mark Oliver Roosnupp, Pavel Marin, Jevgeni Harin, Gando ja Rasmus Peetson on kõik Premium liiga fännidele juba tuttavad. Klubi suurust ja eesmärke arvestades on ka raske näha, et Mark Edur, Marko Lipp, Martin Käos, Cristofer Kuusma, Alex Roosalu, Markus Vaherna või koguni Georg-Eric Kurus teeks selge läbimurde põhikoosseisu või selle piirilegi.

"Teeme tänavu palju individiuaalseid treeninguid ja üritame neid arendada ja ette valmistada selleks, et neist saaks järgnevatel aastatel Levadia võtmemängijad," ütles Rogic. Kindlasti saavad viimasesse loetelusse kuuluvad mehed võimalusi, ent arvatavasti mitte palju enamat.

Seega tasub oma pilgud pöörata hoopis uuele mehele Svrakale, kes on mänginud Bosnia ja Hertsegoviina koondise eest ja seal koguni paaril korral skoorinud. Treeningmängudes näitas kogenud kontrolliv poolkaitsja, et suudab väravaid lüüa ehk temast võib kujuneda liiga üks säravamaid vutimehi. Hoidke pilk peal!

Suurim küsimärk - kas ettevalmistuse edu kandub hooaega?

Kui jätta välja aasta kõige esimene kohtumine, kus Levadia saatis oma duubli Nõmme Kalju põhisatsi vastu, on sealt edasi treeningmängudes küllalt head minekut näidatud. Muljetavaldav oli, et võrdselt suudeti mängida ka välisklubidega.

Paberi peal koosseisu vaadates ei näe FCI Levadial erilisi nõrkuseid - kõik liinid on komplekteeritud hästi. Lisaks tundub, et ka organisatoorselt on asjad paremas korras kui iial varem. Mille pärast siis üldse muretseda?

"Praegusel hetkel ei ole vaja muretseda millegi üle. Eks paistab. (Naerab). Ette ei hakka muretsema. Praegu on kõik hästi, aga ütlen veel, et see oli ainult ettevalmistus. Kaks kuud on läinud libedalt: ettevalmistus eksamiks on hästi tehtud, aga nüüd on seda kõike vaja realiseerida mängus," sõnas Hohlov-Simson.

Tallinna FCI Levadia
Peatreener: Aleksandar Rogic
Abitreenerid: Vladimir Vassiljev ja Marko Savic
Väravavahtide treener: Ain Tammus
Füüsilise ettevalmistuse treener: Jevgeni Stukalov
Kapten: Dmitri Kruglov, abikaptenid Igor Morozov, Sergei Lepmets ja Nikita Andrejev
EJL-i stipendiaadid: Marko Lipp, Mark Edur, Mark Oliver Roosnupp ja Alex Roosalu
Eelarve: ca 700 000 eurot (esindus, duubel ja naiskond), jalgpallikooliga kokku 1 000 000 eurot
Koduväljakud: Kadrioru staadion ja Sportland Arena
Meeskonna värvid: roheline ja valge
Duubelvõistkond: Tallinna FCI Levadia U21 (Esiliiga)
Kodulehtfclevadia.ee
Esimene mäng: 27. veebruaril kell 19 vs. Tallinna Kalev (Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul)
Esimene Soccernet.ee telemäng: 26. mail kell 13 vs. Pärnu Vaprus (Kadrioru staadionil)

Koosseis:

Väravavahid: Sergei Lepmets, Priit Pikker.
Kaitsjad: Igor Dudarev, Mark Edur, Markus Jürgenson, Dmitri Kruglov, Martin Käos, Marko Lipp, Igor Morozov, Roman Nesterovski, Maksim Podholjuzin.
Poolkaitsjad: Pavel Dõmov, Gando Biala, Cristofer Kuusma, Pavel Marin, Kirill Nesterov, Rasmus Peetson, Alex Roosalu, Mark Oliver Roosnupp, Muamer Svraka, Juri Tkatšuk.
Ründajad: Nikita Andrejev, Roman Debelko, Jevgeni Harin, Georg-Eric Kurus, Markus Vaherna.

Eeldatav algkoosseis:

FCI Levadia eeldatav algkoosseis - Football tactics and formations

Talvised koosseisumuudatused:

Sisse:

Roman Debelko (Ukraina ründaja, Lvivi Karpatõst) liitus aastase laenulepinguga.
Markus Jürgenson
 (kaitsja, Vaasast) sõlmis lepingu pikkusega 1+1 aastat.
Rasmus Peetson
 (poolkaitsja, Vaprusest) naasis laenult ja sõlmis klubiga uue lepingu.
Muamer Svraka (Bosnia ja Hertsegoviina poolkaitsja) sõlmis klubiga aastase lepingu.
Juri Tkatšuk (Ukraina poolkaitsja, Lvivi Karpatõst) liitus aastase laenulepinguga.

Välja:

Ofosu Appiah (Ghana keskkaitsja) leping lõppes ja on valmis kodumaale naasma.
Artjom Artjunin (kaitsja) jäi valikust välja ja ihkab välismaale.
Vladimir Avilov (keskkaitsja) liitus Kaljuga.
Aleksandr Dmitrijev (poolkaitsja) oli küll lepinguga, aga klubis ta ei jätkanud ja liitus Floraga.
Eduard Golovljov (ründaja) liitus Transiga.
Rimo Hunt (ründaja) ei allkirjastanud uut lepingut ja liitus Kaljuga, sest Levadia keelas treenida.
Matvei Igonen (väravavaht) liitus Norra klubi Lilleströmiga.
Svjatoslav Jakovlev (poolkaitsja) liitus Transiga.
Andrei Kalimullin (keskkaitsja) lõpetas karjääri.
Tarmo Kink (poolkaitsja) lahkus ja otsib uut väljakutset.
Jevgeni Kobzar (Venemaa poolkaitsja) leping lõppes.
Josip Krznaric (Horvaatia poolkaitsja) leping lõppes.
Aleksandr Kulinitš (kaitsja) treenis Kaljuga, kuid siirdus Sloveeniasse Krškosse.
Mihhail Lavrentjev (väravavaht) leping lõppes.
Tabi Manga (Kameruni keskkaitsja) leping lõppes ja liitus Soome klubi KuPS-iga.
Joao Morelli 
(Brasiilia ründaja) laenuleping Middlesbrough'st lõppes.
Albert Prosa (ründaja) liitus Malta klubi Valletta FC-ga.
Andreas Raudsepp (poolkaitsja) klubis ei jätka, otsis välisklubi, aga liitus Kaleviga.
Artur Rättel (poolkaitsja) leping lõppes.
Kristjan Tamme (väravavaht) ei jätka klubis, liitus Paidega.
Ingemar Teever (ründaja) lõpetas karjääri.
Aleksandr Tumasjan (Venemaa poolkaitsja) ei jätka.
Sergei Tumasjan (Venemaa poolkaitsja) ei jätka, liitus Kaljuga.
Aleksandr Volodin (kaitsja) ei alustanud hooaja ettevalmistust ja mängis halliturniiril TJK eest.
Vladimir Voskoboinikov (ründaja) oli Infonetiga kokku leppinud, kuid lõpetas karjääri.

Lahtine:

Kaspar Mutso (poolkaitsja) mõtleb lõpetamise peale ja on registreeritud duublisse.

Hooajaeelsed mängud:

06.01. Nõmme Kalju FC (PL) - Tallinna FCI Levadia 10:0
12.01. Talinna FC Flora (PL) - Tallinna FCI Levadia 2:1 (Andrejev)
20.01. Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka (PL) 2:0 (Mendelejev, Kruglov)
28.01. Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond (PL) 3:1 (Marin, Gando, Roosnupp)
02.02. Tallinna FCI Levadia - JK Narva Trans (PL) 1:1 (Svraka)
09.02. Chikhura (GEO) - Tallinna FCI Levadia 1:5 (Harin 2, Svraka, Nesterov, ov.)
11.02. Debrecen (HUN) - Tallinna FCI Levadia 2:2 (Andrejev 2)
12.02. Kõzõlorda Kaisar (KZ) - Tallinna FCI Levadia 2:1 (Nesterov)
15.02. Batumi Dinamo (GEO) - Tallinna FCI Levadia 0:3 (Gando 2, Svraka)

Võitviikkaotus.
PL - Premium liiga; GEO - Gruusia kõrgliiga; HUN - Ungari kõrgliiga; KZ - Kasahstani kõrgliiga.

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

kÕIGE   •  
(193.143.10.***)
tugevam koosseis eestis läbi aegade!!
ZarkaGE   •  
(2001:1530:1010:5388:24.***)
Pervõi ras takova zverja j***t.
Fuuu   •  
(2001:1530:1000:6507:cd.***)
Tibusid loetakse, rekordeid kuulutatakse ja vastu rinda taotakse hooaja lõpus
Kes   •  
(193.143.10.***)
selle klubi KTMid on?
hipper   •  
(213.135.39.***)
puusalt pakun, et "põhist" on KTM-id: Lepmets, Morozov, Podholjuzin, Kruglov, Harin, Roosnupp, Andrejev...seega piisavalt isegi kui infoneti omad välja jätta ja mõni nimi valesti
Gio   •  
(217.159.137.***)
Mis sai Kaspar Mutsost? Samuti nõme, et Rimo pidi lahkuma...
common   •  
(2001:7d0:833e:5f80:85e.***)
tegemist ju nõrgenenud levadiaga, mitte levadia ja infoneti summaga.
X   •  
(37.157.100.***)
Rimo läks ise. Soovis välisklubis mängida, kuid lõpuks jäi ikkagi Eestisse. Kas Mutso lõpetas?
To X   •  
(194.150.65.***)
Jah , mutso lõpetas , no big deal, noor kutt ja sai aru lopuks, et elu tuleb nautida mitte kükitada päevad läbi hallides:D
kkl   •  
(84.50.143.***)
Kas Mutso pole mitte duublis?
Joogivend   •  
(85.253.190.***)
Saage aru Mutso ei toimeta enam jalgpalliga , nii räägitakse , et registreeritud duubli aga tegelt ei tegele ta enam sellega .. Mõistlik otsus , toetan igati ja naudi võimsalt elukest ;) !
mis FCI   •  
(90.191.221.***)
FCI Tallinn ju ilusti teises liigas olemas, ehk mis ühinemisest siin mõtet rääkida on. FCI Tallinn lihtsalt lõpetas kõrgemal mängimise, kuna mot sai otsa. Tegemist ju selgelt FC Levadiaga.
To kkl   •  
(37.157.100.***)
Mutsot ei ole duublis. Teda ei ole Leva nimekirjas. Ju siis otsustas puhkusele minna.
Wtf   •  
(82.131.62.***)
Jõuad nii kaugele ja ss enam ei taha ega viitsi mängida?
2Eesti   •  
(2001:1530:1010:5388:b8.***)
Terve Eesti ju teab...
mike   •  
(194.36.162.***)
Kui vaadata lahkujate ja tulijate liste, siis FCI ja Leva peale kokku on minejaid ikka selgelt rohkem ja nad on tugevamad kui need mõned tulijad. Ja FCIst on ju üldse ainult 5 meest. Nii et nõrgenenud Levadia jah, oeab ütlema.

Sisene
Tasapisi tõusev United peab trotsima iseenda edukat noortetööd
FLORA - SOGNDAL
EELVAADETE AEG!
Kalev eeldab tugevnenud konkurentidega rasket hooaega
POHLAK KÕIGEST
Kuidas traditsioonide hoidmine Bremeni treenerit ametis hoiab
RISTNURK
REKLAAM
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
JK Narva Trans
0
0
0
0
0:0
0
2.
Tallinna FCI Levadia
0
0
0
0
0:0
0
3.
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0:0
0
4.
Tartu JK Tammeka
0
0
0
0
0:0
0
5.
Tallinna JK Legion
0
0
0
0
0:0
0
6.
Tallinna FC Flora
0
0
0
0
0:0
0
7.
Nõmme Kalju FC
0
0
0
0
0:0
0
8.
JK Tallinna Kalev
0
0
0
0
0:0
0
9.
FC Kuressaare
0
0
0
0
0:0
0
10.
Viljandi JK Tulevik
0
0
0
0
0:0
0
VIIMASED PILDIGALERIID
HÄÄLETUS
Mis koha saab Kuressaare selle hooaja Premium liigas?
4%
4%
25%
27%
41%
https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Jälgi, millised muutused toimuvad kahe hooaja vahel Eesti meistriliga klubides!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

PREMIUM LIIGA TABEL
JK Narva Trans
0
FC Kuressaare
0
JK Tallinna Kalev
0
Tallinna FCI Levadia
0
Tallinna FC Flora
0
Viljandi JK Tulevik
0
Nõmme Kalju FC
0
Tallinna JK Legion
0
Tartu JK Tammeka
0
Paide Linnameeskond
0
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK