"Kui tulevad mehistumine ja plahvatuslikkus, kasvab Oliver Jürgensist Eesti jaoks fenomenaalne mängija." (47)

Nõmme Unitedi ründaja Oliver Jürgens. Foto: Brit Maria Tael

Eesti kolme tippliiga parim väravakütt on praeguse seisuga Esiliiga B-s teist kohta hoidva Nõmme Unitedi edurivimees Oliver Jürgens, kelle arvele on üheksa mänguga kogunenud 14 tabamust, kusjuures kui välja jätta hooaja avamäng, on 15-aastane ründaja alati vähemalt korra sihile jõudnud.

Tänagi lõi ta värava, kui Esiliiga B liidrite lahingus tuli Unitedil 1:3 alla vanduda Nõmme Kalju U21 meeskonnale. Kohtumise vältel oli mitmel puhul näha, et üks-üks olukordades pakub Jürgensi tehniline pagas vastastele jalgu sõlmekeerava väljakutse.

Soccernet.ee palus Jürgensit iseloomustada Unitedi peatreeneril Martin Klasenil: "Oliver pole üldse standardne Eesti ründaja. Pigem kasvavad meil targetmani-tüüpi suuremad ründajad või siis pannakse edurivisse kiired mängijad, kellele saaks palli kaitseliini taha mängida. Aga Jürgens on Eesti mõistes harukordne nähtus – tohutult hea tehnikaga, väle ja terava liigutusega jalgpallur."

"Loomulikult pole tema maksimaalne kiirus praegu nii hea, kui temaga samas vanuseklassis oleval Aleksandr Šapovalovil (FC Flora U21 ründaja – O. J.), aga arvestades, et oma tehnilise pagasi on Jürgens suutnud viia maailmatasemele, siis kui aastate jooksul tulevad mehistumine ja plahvatuslikkus, siis kasvab temast Eesti jaoks täiesti fenomenaalne mängija," rääkis Klasen.

REKLAAM

Unitedi peatreener ei kirjuta Jürgensi tabamusi sportliku väljakutse tagasihoidliku taseme arvele. "Tema väravate hulk ei tähenda, et liiga tase oleks nõrk, vaid et Jürgens ongi hea. Ning viiest resultatiivsest penaltist on ta neli tükki ise teeninud, sest väga tihti teda teistmoodi kui veaga kastis peatada polegi võimalik," selgitab Klasen ning kiidab ka reedel 16. sünnipäeva tähistava ründaja suhtumist, sest too "hoiab end kahe jalaga maa peal ja annab iga päev treeningutel endast maksimumi".

Martin Klasen: esimese ringiga tuleb rahule jääda

Tänase kohtumise suurima mõjutajana tõi Klasen välja raskused Kalju pressi alt väljatulemisel. "Meie stiil on kõigile vastastele hästi teada ja oma mänguplaanist tahame me alati kinni pidada. Kuigi meil on kaitseliinis 15-aastased noored, siis me pigem ikkagi ei soovi oma põhimõtteid muuta. Muidugi on esimesed aastad meeste liigas keerulised. Täna oli algkoosseisus viis 2003. aastal sündinud ehk väga noort mängijat. Neil on vaja natuke aega ja saadud kogemused muudavad nad tulevikku silmas pidades ainult paremaks.

Vaheajal muutsime asetust, sest soovisime omada tagumises liinis ühemehelist ülekaalu. Eeldasime, et Kalju tuleb meid survestama kahe ründajaga, aga panid hoopis ühe mehe tippu ja kaks äärtele ning meie kolmel keskkaitsjal oli seeläbi igaühel kohe üks vastane ees. Seetõttu vahetasimegi teiseks poolajaks formatsiooni välja ja läksime neljamehelisele kaitseliinile üle," selgitas Klasen.

Kohtumise lõpplahendus oli Unitedile valus, sest viimase kümne minutiga tõusis Kalju 1:1 pealt 3:1 võidule, kusjuures seisul 2:1 avanes Unitedil hiilgav võimalus viigistamiseks, aga löök läks raamidest mööda. Kaotus oli Unitedi jaoks teine järjestikune pärast kuuemängulist võiduseeriat. Peatreener rõhutaski, et kokkuvõttes tuleb hooaja algust näha helgetes toonides.

"Täna nägime liidritele väärilist duelli, mis oli neutraalsele poolehoidjale väga huvitav. Poistele ütlesin, et kuigi esimene ring lõppes kurvalt, peame rahule jääma, sest eelmisel hooajal teenisime oma parimas ringis 17 punkti. Nüüd aga 18 ning püsime graafikus, sest oleme enda jaoks paika pannud süsteemi, et kui võtame kolmest mängust kuus punkti, siis liigume õigel trajektooril," lausus Klasen.

Kas see trajektoor peab päädime 2020. aastaks Esiliigasse tõusmisega? "Otseselt kindlat kohta pole me välja mõelnud. Küll aga selle, et kui lõpetame kahe parema seas, oleme kindlasti valmis Esiliigasse tõusma ja kui oleme kolmandad, siis kindlasti üleminekumängudest ei loobu. Kui lõpetame neljandana, siis tuleb teha rohkem trenni ja järgmisel aastal kõrgemat kohta püüda.

Klubi visiooni järgi tahame Esiliigasse jõuda 2022. aastaks. Kui tuleb varem, siis tuleb. Aga järelkasvu mõttes olekski loogilisem tõusmine 2022. aastaks, sest siis kasvab alt mängijaid peale kah. Kui peaksime juba tänavu tõusma, siis kardan, et meil võib minna natuke raskeks," rääkis Klasen.

Järgmise kohtumise peab Nõmme United 13. mail, kui võõrsil minnakse vastamisi JK Tabasaluga. 

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

holo   •  
(2001:7d0:8c85:a80:d8f:.***)
krdi sibul, hakka eesti keelt rääkima!
Fenomenaalne hobune   •  
(2001:7d0:842c:b980:696.***)
Hahahaaa.
Vana Jürgens peaks hobustega tegelema hakkama. Saavutaks ilmselt rohkem ja vigastusteoht samuti väiksem.
to holo   •  
(80.66.53.***)
tõmba oks julgelt koomale
To holo ja fenomenaalne h   •  
(37.157.97.***)
Kas jalgpalli võib mängida ainult eesti keeles rääkija? Ja mis puutub siia kellegi isa? Arvestades sellega, et tegemist on jalgpalliteemalise kodulehega, siis on kahe esimese kommenteerija koht ilmselgelt vale. Minge elage kuskil mujal ennast välja kui jalgpalli konstruktiivselt kommenteerida ei oska.
jyss   •  
(85.253.74.***)
miks jürgens koondises pole?
jajah   •  
(2001:7d0:868e:9e80:b97.***)
nii kaua kui flora endale meelitab ja talent raisku läheb.
MG   •  
(2001:7d0:849b:ab80:4d0.***)
Fännid võivad ju oma arvamust avaldada. Jürgensi puhul on koodidest puudumine olnud pigem reegel ning avalikkusega on need puudumise põhjused jäänud jagamata.
Kuna Klasen väidab, et temast tuleb Eestile fenomenaalne mängija, siis on asjakohane küsida, kas temast tuleb nö Kostja või Vaštštuk.
MG   •  
(2001:7d0:849b:ab80:4d0.***)
*koondisest
holo   •  
(2001:7d0:8c85:a80:f1da.***)
tahan koondised näha eesti keelt kõnelevat meest, mida eesti passiga umbkeelset.
Oliver Jürgens   •  
(91.154.168.***)
Oskab väga hästi eesti keelt rääkida.
Jo   •  
(85.253.72.***)
Kui olen ründaja aga koondise treener paneb 6le või8le mängima ei läheks ise ka koondisesse
to holo   •  
(84.52.32.***)
jürgensil pole keelega mingeid probleeme, mida ei saa öelda nt legioni poiste kohta. ka shapovalovi eesti keele oskus on 0
nii et mine sinna “muretsema”
Koondises   •  
(37.157.106.***)
On tõesti Šapovalov nr 1 valik ründaja kohale ja 10 on Ivanov.
koondis   •  
(2001:1530:1010:586b:59.***)
Jürgens ei ole koondises, sest ta ise ei taha sinna minna. Nagu Norbert Hurt ütles: tema on iga kord Jürgensile kutse saatnud ja ootab väga, et mees koondisega liituks, aga noormehel on muudkui vabandusi, miks mitte tulla.

Seega süüdistage poissi või tema isa.
to koondis   •  
(84.52.32.***)
asi selles, et Klaseni jaoks Jürgens on talent ja ta oskab temaga tööd teha. Koondise treener ei tea üldse mida temaga teha...
Sisseastumistestid gümnaasiumisse on piisavad vabandused, et sõprusturniiri mitte mängida. Kusjuures olid pakutud erinevad variandid Jürgensi pere poolt, kuidas ta võib meeskond a Aidan’s, mis treenerile ei meeldinud millegi pärast.
to koondis   •  
(84.52.32.***)
*meeskonda aidata
Fenomenaalne hobune   •  
(2001:7d0:842c:b980:696.***)
Klasen laseb lihtsalt vanal Jürgensil lihtsalt platsi kõrvalt poissi õpetada. Erinevalt varasematest treeneritest. CVst ju näha, et poiss ei ole varasemalt üle ühe aasta üheski klubis olnud. Huvitav küll miks? Kindlasti ei ole põhjuseks Oliveri tase.
To fenomenaalne hobune   •  
(84.52.32.***)
Pole kunagi Oliveri isa õpetanud teda trenni ajal või seganud Klaseni tööd. Kui ei tea, millest räägid, parem vaikida.
Aga põhjustest siis põhjalikumalt:
Lasnamäe Ajaxis polnud meeskonda ja pidid lahkuma. Siia maani soojad suhted nii esimese treeneriga kui ka klubiga. Levadiasse tulid ühe treeneri pärast, kes läks Florasse ja kôik mängijad erinevatesse klubidesse. Kalevi treenimuspoliitika ei sobinud ( pandi kokku treenima lapsi, kes tegelevad jalgpalliga 5 aastat ja alles tulid), Kaljus oli arusaamatus noortetöötajaga ja ta ise palus Oliveri lahkuda ( kuid arusaamatus on juba lahendatud).
OJ   •  
(37.157.107.***)
On top talent aga öeldud ta on koondusesse oodatud aga koondise mäng ei ole tema järgi kujundatud. Klubis on - ehk hetkel võibolla teebki targasti, et koondisesse ei liitu - tema tugevused ei tule koondises esile
Fenomenaalne hobune   •  
(2001:7d0:842c:b980:696.***)
Anastassia, Harju JK unustasid?

Kuuldavasti oli batja enne Nõmme Utd poissi pakkunud vähemalt ühele klubile veel. Selle treener oli viisakalt keeldunud. Huvitav küll miks? Julgen väita, et Oliveri tase see jälle ei olnud.

See jutt, et isa ei õpeta platsi kõrvalt on ka pehmelt öeldes jama. Alles hiljuti nägin teda mängu vaatamas- seisab kõige kaugemas nurgas, pool aega telefonis ja siis õpetab kuidas poiss mängima peab. Võtku parem päikest, nagu ta kaaslane tegi.
Koondises   •  
(37.157.107.***)
On isetuid mängijaid vähe. Raske särada kui kõik tahavad ise peale uhada. Ründajal eriti palju kannatlikkust vaja
Koondises   •  
(37.157.107.***)
Sai Jürgensi puudumise tõttu Usta https://youtu.be/uoaixiB31lk
Anastasia to hobune   •  
(84.52.32.***)
😂😂😂 нетрудно было раскусить?

Ega ka kunagi ei varjagi. Miks sind nii huvitavad need põhjused? Harjus olid omad vaated Oliveri arengule, meil omad. Meil head suhted ka Harju treeneritega ja olime koos seni kui meie eesmärgid klappisid.
See teine muinasjutt sellest kuidas me pakkusime Oliveri Tabasalusse on juba vana ja igav ja mitu korda oli juba juttu sellest, et asi polnud päris nii nagu mõned tahavad endale ette kujutada. Aga kui kellelegile see info tōstab tuju - siis miks mitte? 🤗
Kusjuures see kaaslanna, kes võttis päikest olin mina 🥰.
Fenomenaalne hobune   •  
(2001:7d0:842c:b980:696.***)
Kui sina olid see, kes päikest võttis, siis peaksid ju teadma, et platsi kõrvalt ikkagi õpetati.

Kui igal pool on klubis vead olnud, et mängija on peale ühte hooaeg lahkuma, siis on see kellegi tegemata kodutöö. 16 aastasel 6 klubi on palju või vähe?

Jõudu ja jaksu fenomeni kasvatamisel. Väike nõuanne - laske poiss vabaks, kui tahate temast väga head mängumeest saada. Vastasel korral tuleb temast järgmine Tarmo Kink. Nooruses väga andekas, aga läks nagu läks.

Vastata ei ole vaja. Ma lõpetan siin. Meie dialoog on siin niigi pikaks läinud. Loodetavasti sai vähemalt mõni sellest targemaks.
Ei ole robot   •  
(91.129.97.***)
Sisimas me kõik teame et asja temast ei saa. Läheb samamoodi nagu Georgi Ivanov.
Anastasia to hobune   •  
(84.52.32.***)
Väga julge oled siin kommenteerides anonüümselt. Aga enne kui meid õpetada ja soovitusi anda, näita, kes sa oled. Ja keda oled kasvatanud...
Kriitiline märkus või toetav sõna ei ole õpetus trenni ajal. Mine Inglismaale ja vaata kuidas seal iga üks midagi karjub. See on emotsioon.
Ja dialoog eikellegiga on vaja tõesti lõoetada. Enne kui Jürit kritiseerida julge vähemalt oma nime öelda. Minu abikaasa kunagi ei peidu niki taga. Ja oskab näkku kõike öelda, mitte võõraste naistega diskuteerida.
ff   •  
(86.110.48.***)
ilmselgelt oliveril suur võimalus saada heaks mängijaks kui nii noorelt hästi mängib. mille pärast vaja mõnel ilkuda? ma ei tea, loogiline ja inimlik oleks edu soovida.
martin   •  
(37.157.99.***)
Ja miks siin mõned poissi ni hullult kaitsevad? Delfi intervjuus poiss ütles jah et ta ei taha nõmmest lahkuda, isegi välismaale. Aga praegu nõmme unitedist küll fenomenaalseks mängijaks ei kasva, seda enam et koondikutseid vastu ei võta, kuna soovib staaritseda seal ja ei usalda treenereid.
Natuke meenutad olukordi välismaalt kus noormängija "lukustatakse" klubisse, pannakse kõvasti vanematega või endast vanemate vastu mängima ja siis mõeldakse, miks ei ole noorel väljavaateid ja enda plaane.
Kaido   •  
(146.255.180.***)
Näidake mulle ründavat jalgpalli mängiv Eesti noortekoondis kuhu poiss sobiks ;D Kui treenerid on lambad ja mängivad pikk ette mängu tuimalt, siis ei saagi areneda meie tase.

Poiss leidis koha kus mängida ja areneda ning mängib MEESTE liigat 15aastaselt. Aega veel on välismaale minemisega, kui ise valmis on selleks. Ega see elu seal mee lakkumine ei ole kool ja sport.
MG   •  
(2001:7d0:849b:ab80:f45.***)
U17 koondis mängib päris viisakat mängu, nagu ka tulemused ja väravad näitavad. Välismaale minekuga on see seis, et enne 16 a saamist ei ole see FIFA reeglite tõttu võimalik. Seega vaid mõned pàevad veel oodata ja siis peaks eelduste kohaselt olema uudiseid oodata.
To fenomenaalne hobune   •  
(37.157.108.***)
Kas tõesti on Jürgensi isa ainuke inimene kogu maailma peal, kes õpetab mängijat platsil? Kui sa noorte jalgpallimänge vaatamas käid, siis tundub see väide väga vale. "poisi vabaks laskmine..." - no andke andeks! Kes siis veel peaks 15-aastase poisi kõrval seisma?
To holo   •  
(37.157.108.***)
Mis sinu tahtmisega peale hakata? Mina näiteks tahan, et sa kirjutaksid grammatiliselt korrektselt!
Huvitav,   •  
(37.157.108.***)
, et fenomenaalne hobune teab üllatavalt palju Oliveri tegemistest. Lausa CV-ga tuttav. Jälgib poisi käekäiku nii pingsalt? Miks? Konkurents või lihtsalt "hapud viinamarjad"?
See hobune   •  
(84.52.32.***)
Fenomenaalne hobune ka jälgis Oliveri isa ja mida ta teeb, mitte mängu.)))) tundub, et see on Jüri fänn)))
fänn   •  
(2001:7d0:80b2:5c80:ddd.***)
Edu sulle Oliver!
To martin   •  
(37.157.108.***)
Millises Eesti klubis siis kindlasti noor fenomenaalseks mängijaks kasvab? On mõni hea näide minevikust tuua, kust fenomenaalne ründaja tulnud on? Äkki ongi just Nõmme United see klubi, mis ükskord Eestis sellise ründaja kasvatab.
Kätlin   •  
(2001:7d0:83bb:6980:88b.***)
Teie, argpüksid, kes ainult anonüümselt julgete kommenteerida asjadest millest teil õrna aimugi ei ole ... loodan, et saite oma “päeva kirja” ja saate rahulikult järgmise teema all oma ajupeetust väljendada.
Nende kommentaaride põhjal (“holo”, “fenomenaalne hobune” jm lõuapoolikud) ei ole teil tõenäoliset ei jalgpallist, laste kasvatamisest ega ka muudest elementaarsetest asjadest õrna aimugi ja ei saagi kunagi olema, sest analoogsed tegevused kärbivad ka teie viimase ajuraasukese ...
Tundes Jürgensite perekonda isiklikult siis ei saa ma teile infot jagamata jätta (tõenäoliselt ei saa te sellest tekstist aru aga püüan nii lihtsalt sõnastada, kui suudan)
Kõigepealt infoks, Oliver Jürgens räägib ja kirjutab eesti keeles perfektselt. Usun, et nii mõnestki siin kommenteerijast (nt.holo) tunduvalt paremini.
Lisainfoks, Jüri Jürgens on üks südamlikumaid ja hoolivamaid isasid, keda ma tunnen. Tema pühendumine poja arengusse ja tulevikku, NB! sugugi mitte ainult jalgpallis vaid ka õppetöös jm, on kadestusväärne, mida sinusugune - fenomenaalne hobune- ei suuda ette kujutadagi. Jüri on Oliverile isa, sõber, õpetaja, treener - kõik ühes isikus ja see on nende pere muster.
Olen kindel, et halvustajatel ei ole lapsi või ei ole neil aega oma lastega, sellisel määral nagu Jüri seda teeb , tegeleda, vastasel juhul ei võtaks siin nii “kõva häälega” sõna. Kommentaaride põhjal ma väga loodan, et teil ei saagi lapsi olema, sest mul oleks siiralt kahju selliste õelate vanemate lastest.
Kurat inimesed, elage oma elu, artikkel on jalgpallist ja kui teil noorele poisile ja tema perele toetavaid sõnu ei ole öelda siis istu oma igavas ja vaimuvaeses maailmas ja kirjuta oma seintele ristikesi, kui “kuradi hea” päev sul on, kui saad kellelegi “näkku sülitada”.

Lisaks jalgpallurile on Oliver Jürgens 15. aastane uskumatult andekas, tark ja südamlik poiss ja seda kõike kohe kindlasti eelkõige tänu oma armastavatele vanematele. Olen kindel, et me kuuleme temast tulevikus korduvalt - Edu ja kordaminekuid Armas Oliver!
Jõudu ja jaksu Anastassia ja Jüri!
“Las koerad hauguvad, karavan läheb edasi!”
Kaupmees   •  
(2001:7d0:8422:9b80:696.***)
Nastja oma sõbrannad kohale vedanud :P Ei imesta.
Jura võiks ka mõne veel kutsuda.
hmm   •  
(37.157.99.***)
Jah, artikkel on tõesti jalgpallist ning teda analüüsitakse kui jalgpallurit. Niisiis isiklikud aspektid tasuks kõrvale jätta. Samuti vist ei saanud mõned aru et kriitika all on pigem klubi, selge see et Nõmme võib olla nagu oma pere, aga sealt peab välja kasvama ja koondist aitama.

Usun et jalgpalliga on siin paljud kokku puutunud, ise samuti mängin. Jalgpallureid ei hinnata südamlikkuse või kirjaoskuse järgi, aga klubivalikute ja mänguoskuse põhjal (viimast on poisil tõesti korralikult)
To hmm   •  
(37.157.108.***)
"kriitika all on pigem klubi" - kuidas sa kommentaare lugedes sellise järelduseni jõudsid? Kogu klubi ei oska eesti keelt? Kogu klubi isad õpetavad platsi ääres ja peaksid hoopis hobustega tegelema? Ja Nõmme ei või olla nagu oma pere, vaid seda ongi. Sellises keskkonnas võibki välja kasvada fenomenaalne mängija.
Anastasia to Kaupmees   •  
(84.52.32.***)
Ära ole kade, et mõnedel on tõelised sõbrad ja ei pea ma neid kuhugi tassima. Nad õnneks tulevad ise. ❤️🥰
Mis puudutab Jürit... ta üldse ei viitsi siin kommentaarides viibida ja kellelegile midagi tõestada. Ta on tõeline mees ja tõesti hea isa. 😊
To Kaupmees   •  
(37.157.108.***)
Kohe täitsa ise tulid selle peale? Vau, nii tubli! Oled sama andekas ka jalgpallis?
Ooohohh   •  
(91.129.98.***)
Et lausa peab koondisse tulema? Las kutt areneb, saab 16 ja vaatab oma valikud üle, mis ilmselt pole tänu kontaktidele ja talendile üldsegi mitte halvad väljavaated edasiseks arenguks. See et klubisid palju vahetanud on, on ilmselge märk, et teatakse, mida tahetakse ja ei olda vähemaga nõus + edaspidises karjääris võib ka uues/uutes klubides sissesulandumine palju leebem olla. Edu Oliver!
lmao   •  
(85.253.72.***)
Naljakas, kuidas united saab igas soccerenti postituses nii räigelt puid kuigi on kasvatanud päris korralikul hulgal Eesti mõstes väga heal tasemel mängijaid. Kas halvustavad vastased, kes on nõmme käest valusaid kogemusi saanud või lihtsalt rumalad inimesed?
Edu Olla ja küll koondisesse ka läheb, kui midagi samal ajal tähtsamat ees ei ole.
..   •  
(192.119.16.***)
Kopp ees juba nendest soccerneti kommentaariumi imponatsidest, kes muud ei oskagi teha, kui iniseda selle üle, kes mis keelt räägib ja mis valikuid oma elus teevad. Täiesti kasutu hala, mis ei anna kellegile midagi juurde. Eesti jalgpalli tulevik on praegu rippumas mõne üksiku andeka noormängija näol viimaste õlekõrte küljes. Kui tahate midagi juurde anda selle arengule, siis uurige parem kuidas panustada klubidesse, kes neid kasvatavad, selle asemel, et siin nutta.
United   •  
(37.157.104.***)
On läbi aegade endale mujalt häid poisse osanud meelitada
Ärge unustage Oliver pole Nõmme Unitedi ega ühegi teise klubi produkt vaid tema vanemate ja ta enda räige töökuse vili - tunnen nii poissi kui vanemaid isklikult kuna mu poeg mängis Harjus koos Olliga. Oliver, Jüri ja Anastasia tean, et lähete võiduka lõpuni - olge väga õnnistatud ja kaitstud!
Heameel   •  
(37.157.104.***)
Nõmme Unitedi üle, et tegelete Oliveri taolise supertööka talendiga ja pühendunud vanematega.
Aastaid tagasi läks klubijuhi aur samasooliste õiguste tagamisele nüüd suund õige - jalgpalli talendi arendamine.

Sisene
KURIOOSUM MAARDUS
Eesti tippkohtunik eksis KTM-reegli kontrollimisega, Maardu pääseb tehnilisest kaotusest
EESTLASED VÄLISMAAL VÄRAVASOONEL
LEVADIA JA ROGICI TEED LÄKSID LAHKU
INGLISMAAL JA ITAALIAS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
27
21
3
3
74:17
66
2.
Tallinna FCI Levadia
28
20
4
4
86:23
64
3.
Paide Linnameeskond
28
18
5
5
62:21
59
4.
Nõmme Kalju FC
26
14
10
2
50:26
52
5.
Tartu JK Tammeka
28
10
6
12
40:44
36
6.
JK Narva Trans
28
8
9
11
44:42
33
7.
Viljandi JK Tulevik
27
5
7
15
29:51
22
8.
JK Tallinna Kalev
27
4
5
18
18:70
17
9.
FC Kuressaare
28
4
5
19
17:67
17
10.
Maardu Linnameeskond
27
4
4
19
21:80
16
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
66
Tallinna FCI Levadia
64
Paide Linnameeskond
59
Nõmme Kalju FC
52
Tartu JK Tammeka
36
JK Narva Trans
33
Viljandi JK Tulevik
22
JK Tallinna Kalev
17
FC Kuressaare
17
Maardu Linnameeskond
16
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK