Mata aitas Valencia Espanyoli üle võidule (5)

Hispaania kõrgliiga tõid jõulupausilt tagasi mitmed huvitavad kohtumised, kus ühes oluliseimas teenis Valencia tänu Juan Manuel Mata üleajal löödud väravale 2:1 võidu Espanyoli üle.

Valencia viis 28. minutil juhtima endine  Mallorca ründaja Aritz Aduriz, kes 28. minutil võrku sahistas. Kuigi poolajaks viigistas Espanyol seisu kodumeeskonna omaväravast ning teisel poolajal pärast Adurize teenitud punast kaarti lisamotivatsiooni saadi, jäi viimane sõna öelda Matale, kes Los Chele väärtusliku 2:1 võidu tõi.

Väikese pausiga on esmapilgul raugenud ka tiitlikaitsja FC Barcelona hoog, kes minimaalselt Pedro Rodrigueze tabamustest 2:1 Levante alistas. Sama skooriga võidud teenisid lisaks ka Deportivo ja Malaga, kes mängisid üle vastavalt Athletic Bilbao ning Sporting Gijoni.

Lisaks teenis kolm punkti Sevilla, kes Mali koondise ründaja Frederic Kanoute väravast Osasuna 0:1 kaotuskibedust tundma pani.

Valencia - Espanyol 2:1 (1:1)