Meistriliigasse tõusnud Ajax läbis Taliturniiri kaotuseta (video Tuleviku võidust Tammeka üle) (0)

Uueks hooajaks meistriliigasse tõusnud Lasnamäe Ajax läbis naiste B-Taliturniiri kaotuseta, teenides kolmest mängust ühe võidu ja kaks viiki. Viimases kohtumises viigistas Ajax 2:2 Põlva Lootosega.

Lootose jaoks oli tegemist esimese ja ühtlasi viimase hooajaeelse kontrollmänguga. Kaks nädalat tagasi jäi Põlva naiskonna kohtumine Tartu Tammekaga suure lumetuisu tõttu ära.

Ajax läks Infoneti hallis toimunud mängu juhtima 11. minutil, kui Naidä Imanova nurgalöögist skooris kapten Liisi Kalinina. Kärt Hüdsi ja Helene Lumi väravad kolmeminutilise vahega pöörasid seisu omakorda põlvalannade kasuks. Darja Potapova söödu järel tegi Anastasija Fjodorova 77. minutil lõppseisuks 2:2.

Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Ühendnaiskond alistas tänu Teisi Toomsalu tabamusele Tartu Tammeka 1:0. Võitjate peatreeneri Sergei Vassiljevi sõnul olid tüdrukud tublid, kuid parandamist vajab realiseerimine. "Esimesel poolajal oli kolm sellist olukorda, millest pidanuks värava lööma, üks neist viielt meetrilt," ütles Vassiljev Tuleviku kodulehele.