Meistrite liiga naaseb Liverpooli: Klavani suur võimalus? (0)

Meistrite liiga seiklus jätkub täna Liverpooli ja Ragnar Klavani jaoks. Võrreldes esimese kolme mänguga on aga vahe selles, et nüüd tuleb tal ilmselt platsile joosta.

Kuigi Liverpooli peatreener Jürgen Klopp kinnitas pressikonverentsil, et Philippe Coutinho ja Dejan Lovreni saatus selgub mängupäeval ehk täna, siis suured vihjed tulid selle kohta juba eile õhtul. Nimelt toimus siis viimane Maribori mängu eelne treening ja kumbki mees seal ei osalenud.

Klavani ees keskkaitsja kohta täitnud Lovren sai vigastada nädalavahetusel Huddersfieldi kohtumiseks soojendust tehes ning tema asemel lülitati platsile Klavan. Liverpool sai kindla 3:0 võidu ning Klopp oli pärast lõpuvilet eestlase tegutsemisega rahul.

"Raggyl (Ragnar Klavanil - toim.) läks veidi aega, et oma mäng leida, sest see oli tema jaoks väga keeruline kaks minutit enne minekut teada saada, et ta peab mängima. See ei olnud päris soojendus tema kui vahetusmängija jaoks - nad ei ole valmis kohe järgmisel sekundil alustama. Esimesel poolajal oli ta veidi raskustes, aga teisel poolajal oli ta väga hea. See on meie jaoks hea uudis," lausus treener toona.

Liverpool läheb alagrupi autsaideri vastu kodumängule grupi liidrina. Samal ajal madistavad omavahel Moskva Spartak ja Sevilla.

Dortmund valmistub juba Euroopa liigaks?

Samal ajal on väljalangemise piiri peale langenud Dortmundi Borussia. Esimese kolme mängu jooksul saadi lüüa nii Real Madridilt kui Tottenham Hotspurilt ning tagatipuks ei suudetud viimati alistada APOEL-i.

Ka koduliigas raskustes olev Saksa hiid läheb mängule kaotuse pealt, sest nädalavahetusel alistuti Hannoverile. "Ma pole unistaja, vaid realist. Me peame keskenduma nüüd kolmanda koha saavutamisele," tunnistas klubi spordidirektor Michael Zorc.

Soccernet.ee LIVE-ülekanne alustab umbes 21.30.