Moskva CSKA-d Meistrite liigas esindanud poolkaitsja avas Eesti saaliliigas oma väravaarve (suurüllatus Tartus!) (2)
Kui laupäeval purustas Kohila koduväljakul Narva Unitedi, siis pühapäeval leidis Betsafe'i saaliliigas aset vaat et veel suurem üllatus.
Nimelt kaotas tiitlikaitsja ja seni kõik kuus mängu võitnud Viimsi FC Smsraha võõrsil tabelikeskmik Tartu Ravens Futsal Ares Securityle 5:2. Kübaratriki lõi Kristjan Paapsi.
Teine Tartu meeskond - Maksimum - pidi seitsmendas voorus kodus tunnistama Sillamäe Alexela koguni 2:10 paremust. Tabelis kolmandaks tõusnud Alexela viienda värava lõi Semjon Fedotov, kes omal ajal käis Moskva CSKA eest platsil Meistrite liiga alagrupiturniiril.
Sillamäe Kalevi esindusmeeskonnas mängis 27-aastane keskpoolkaitsja alates 2017. aasta suvest pool hooaega, aasta tagasi halliturniiril testis teda Narva Trans. Senise saalihooajaga on tal lisaks pühapäevasele avaväravale kõrgliigas kirjas kolm mängu ja neli väravasöötu.
Tulemused:
8. detsembril kell 17 EMÜ Spordihoone
Tartu Ravens Futsal Ares Security - Viimsi FC Smsraha 5:2 (1:1)
2., 33., 40. Kristjan Paapsi, 25. Juhan Kondike, 26. Karl Uiboleht - 12. Ervin Stüf, 29. Egert Peljo
Realiseerimata penalti: 37. Ervin Stüf
Hoiatused: 37. Kenn Laas - 40. Artur Bõstrov
Pealtvaatajaid: 64
Kohtunikud: Grigori Ošomkov, Andrei Karhu
Ravens: Jevgeni Dorofejev, Kristjan Paapsi, Temari Nuuma, Juhan Kondike, Raul Rebane, Rene Kolsar, Kenn Laas, Karl Uiboleht, Andrei Tjunin
Viimsi: Mark Boskin, Ervin Guzek, Jevgeni Merkurjev, Oleksandr Sorokin, Artur Makarov, Sergei Kostin, Edwin Stüf, Ervin Stüf, Artur Bõstrov, Egert Peljo, Alex Renin.
8. detsembril kell 20.30 Nõo Spordihoones
Tartu Maksimum - Sillamäe Alexela 2:10 (2:4)
12. Deniss Bekker, 15. Mats Plado - 7., 19., 32. Sergei Aleksandrov, 11. Aleksandr Kulik, 14. Artjom Taar, 19. Sergei Aleksandrov, 29. Semjon Fedotov, 29., 31., 29., 40. Anton Panov
Hoiatus: 29. Mats Plado
Pealtvaatajaid: 20
Kohtunikud: Grigori Ošomkov, Kristjan Lukk
Maksimum: Deniss Bekker, Maksim Mitrofanov, Alvar Kasak, Aleksei Golubjov, Edgar Leht, Mats Plado, Priit Peedo, Marko Maal, Orm-Gregori Joost.
Alexela: Sergei Aleksandrov, Andrei Gornev, Aleksandr Kulik, Stanislav Panov, Roman Travkin, Anton Panov, Artjom Taar, Semjon Fedotov.
Tabeliseis:
1. Viimsi FC Smsraha 7 6 0 1 59:15 18
2. Tallinna FC Cosmos 7 5 0 2 39:24 15
3. Sillamäe Alexela 6 4 0 2 30:28 12
4. Narva United FC 7 4 0 3 31:27 12
5. Tartu Ravens Futsal Ares Security 7 4 0 3 30:24 12
6. JK Kohila 6 2 0 4 24:38 6
7. Tartu Maksimum 7 1 0 6 34:57 3
8. Sillamäe FC NPM Silmet 7 1 0 6 21:58 3