Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Link kopeeritud

Šapovalov oli teist mängu järjest resultatiivne, Vassiljevite kaotusteseeria pikenes

Heiti Heli pilt
Heiti Heli
Heiti Heli

Aleksandr Šapovalov (nr. 9) lõi uue koduklubi eest teise värava. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tänavu suvel Kreeka esiliigaklubi Volosi Nikiga käed löönud ründaja Aleksandr Šapovalov lõi teist mängu järjest värava.

Niki sõitis Kreeka esiliiga A-grupi kuuendas voorus külla Neo Keramidi Ethnikosele. Eestlase koduklubi võitis 2:0 ning 53. minutil hoolitses Šapovalov teise tabamuse eest. Ühe kaotuse ja nelja viigi kõrvale esimese võidu saanud Niki asetseb kümne tiimi arvestuses kuuendal positsioonil.

Vladimir Vassiljevi juhendatav Šamorin kaotas Slovakkia esiliigas neljanda mängu järjest. Sel korral jäädi võõrsil alla punasele laternale Hummennele 1:2. Šamorini algkoosseisu kuulunud poolkaitsja Nikita Vassiljev sai kirja 83 minutit. Vassiljevite tiim on 12 mänguga kogunud 16 punkti, millega hoitakse kuuendat kohta.