U19 kaotas Balti turniiri finaalis Lätile (11)

Avamängus napilt Leedut ületanud eestlased vajasid esikoha tagamiseks igal juhul võitu, sest lätlased olid varemalt Leedut viie vastuseta väravaga nüpeldanud.

Siiski tuli vastu võtta kaotus, sest Kaspars Dubza viis külalised 18. minutil juhtima ning Arturs Magejenkovs tegi kõik lõplikult selgeks kümmekond minutit enne lõppu.

Protokoll EJL-i kodulehelt:

kell 19:00 Kohila staadionil

Eesti U-19 - Läti U-19 0:2 (0:1)
18. Kaspars Dubza, 81. Arturs Magejenkovs

Hoiatused: -
Mänguolud: +24, päikesepaisteleine ilm. Väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 100
Peakohtunik: Aivar Israel
Abikohtunikud: Tanel Kull ja Heigo Paglant

Eesti: 1-Mihhail Laverentjev, 2-Andrei Veis, 4-Aleksei Jahhimovitš, 3-Meelis Peitre (86. 18-Siim Tenno), 5-Artjom Artjunin, 6-Sander Sinilaid (72. 17-Albert Prosa), 7-Igor Subbotin (46. 15-Deniss Jõgiste), 8-Stefan Sinimägi (56. 16-Henrik Ojamaa), 9-Rauno Alliku, 10-Maksim Paponov (46. 14-Aleks Mones), 11-Henri Anier.
Varus: 12-Steven Karp, 13-Mikk Reintam, 14-Aleks Mones, 15-Deniss Jõgiste, 16-Henrik Ojamaa, 17-Albert Prosa, 18-Siim Tenno.

Läti: 1-Arturs Vaiculis, 2-Kirils Ševelovs, 5-Kaspars Dubza (18-Edgars Neverovskis), 3-Vitalijs Maksimenko, 11-Jurijs Hlibovs, 7-Deniss Tarasovs (61. 17-Arturs Zuzins), 14-Kristaps Pziedens (46. 13-Mihails Rjumsins), 8-Alans Sinelnikovs, 10-Germans Raklinskis (61. 9-Aleksandrs Sacnevics; 74. 15-Arturs Magejenkovs), 16-Eduards Višnjakovs (46. 19-Armands Petersons), 4-Sergeis Golovins.
Varus: 12-Kristaps Dzelme, 13-Mihails Rjumsins, 19-Armands Petersons, 18-Edgars Neverovskis, 15-Arturs Magejenkovs, 17-Arturs Zuzins, 9-Aleksandrs Sacnevics.

Lõplik turniiritabel:

Läti   2  2 0 0  7:0  6
Eesti  2  1 0 1  1:2  3
Leedu  2  0 0 2  0:6  0

Rabakukk   •
(.***)
Toom võib olla tõesti, aga Tenno ja Prosa nüüd küll mitte.
Metsavaht   •
(.***)
Prosa, Tenno ja MAIT RUULIVAD!
tulevikumehed eestil.
(.***)
Alliku võitles hästi, ainuke, kes platsil joosta viitsib.
Prosa ei ole just parim mees.
cosmix100   •
(.***)
Kuda Alliku mängis? Janoh, Prosa ka ju Stefanist parem, võipole vä?
(.***)
Kaldoja on ka siis vigastatud? Sest nad vaatasid mõlemad ju tribüünilt. Ja Taar ka?
Kahju muidugi, nad kõik oleksid võinud põhis olla, Ojamaa ka. Ojamaa oli täna eriti terav, Anier oli suht mannetu ja kaotas palju palle. Keskkaitsjad ja Veis olid äärmiselt halvad, ei tea mis nendega toimus. Peitre oli vist ainuke kaitse, kes midagi jagas, kuigi ka temal tuli eksimusi sisse. No, ma nendest Jõgistest ja Monesest ei hakka rääkimagi. Sinimägi pole ka selle koondise jaoks loodud ikka. Mihhail on ikka liiga aeglane seal väravas.
..   •
(.***)
Toom sai treeningul vigastada
täiesti lõpp   •
(.***)
eelmise mängu parim ojamaa istub pingil ja hästi mänginud Toom pole isegi pingile mahtunud.. hea töö Bernhardt
non   •
(.***)
Ärge jahuge kui infi ei oma.Kas teie kutid teate mis kokkulepped treeneritel inglastega võivad olla jne.? Siin võib sada põhjust olla.