Juventus ja Napoli teenisid minimaalsed võidud (0)

Juventuse võiduvärava autor Juan Cuadrado. Foto: thenational.ae

Itaalia kõrgliiga pühapäeva esimestes mängudes olid võidukad mõlemad tules olnud esikolmiku meeskonnad.

Päeva esimeses mängus läks Napoli külla tabelis 17. kohal olevale Empolile. Juba 7. minutil jättis Dries Mertens penalti realiseerimata, kuid avapoolaja lõpuks olid külalised sellest hoolimata asunud koguni kolmeväravalisse eduseisu. Kaks väravat sai kirja Lorenzo Insigne ning korra Mertens ise. Teisel poolajal tegi Empoli oma kahe väravaga mängu põnevaks, kuid kolm punkti läksid siiski Napolile.

Torino Juventusele jaoks oli võõrsil Sampdoria vastu võiduks piisav Juan Cuadrado 7. minuti tabamus. Meistrite liiga kohta jahtiva Lazio lootused said tagasilöögi 0:0 viigiga Cagliari vastu.

Fiorentina murdis liiga ühe nõrgima meeskonna Crotone puuri alles 90. minutil. Atalanta ja Bologna olid numbriliselt kindlalt üle Pescarast ja Chievost.

Empoli - Napoli 2:3 (0:3)
70. Omar El Kaddouri, 82. pen. Massimo Maccarone - 19., 38. pen. Lorenzo Insigne, 24. Dries Mertens

Realiseerimata penalti: 7. Dries Mertens

Atalanta - Pescara 3:0 (1:0)