VAATA JÄRELE: teisel poolajal lagunenud U21 koondis sai Bulgaarias koslepi (7)

Eesti U21 koondis kaotas Sofias peetud EM-valikmängus Bulgaaria eakaaslastele 0:6. Kõik väravad löödi teisel poolajal. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Eesti alustas mängu hästi ja esimese kümne minutiga said kaks mängijat Bulgaaria kaitseliinist kollase kaardi. Seejärel said ka võõrustajad paremini mängu sisse ja esimene poolaeg kulges Bulgaaria domineerimisel, aga vaheajale mindi väravateta viigiseisul.

Eesti lagunes teisel poolajal täielikult. Tänavusel klubihooajal Bulgaaria kõrgliigas Pazardžiki Hebari eest 14 mänguga seitse väravat löönud Georgi Nikolov kostitas Eestit kübaratrikiga, viies võõrustajad 50. minutil juhtima, suurendades 60. minutil eduseisu kaheväravaliseks ja lüües 85. minutil seisuks 5:0.

Bulgaaria kolmas värav 65. minutil läks Robert Veeringu omaväravaks. 66. minutil skooris Asen Mitkov ja 88. minutil vahetusest sekkunud Roberto Rajtšev.

Eesti sai EM-valiksarjas ühe võidu kõrvale viienda kaotuse ja jätkab ühe punktiga viiendal kohal, edestades vaid Iisraeli, kes on aga mänginud vaid kaks kohtumist. Bulgaaria on hetkel üheksa punktiga kolmandal tabelireal.