FCI Levadia duubel purustas Tabasalu, Viimsi tõusis teiseks (0)

Juubeldav FCI Levadia U21. Foto: Imre Pühvel

Esiliiga 16. voorus võttis Tallinna FCI Levadia U21 kindla võidu JK Tabasalu üle. Viimsi JK tõusis FC Tallinna alistamisega hõbedapositsioonile.

FCI Levadia duubelmeeskond avas skoori juba pooleteise minutiga, kui Nikita Grankini soolo järel jäi pall lähilöögiks ette Henri Käblikule. 20 minutit hiljem lõi Grankin kodumeeskonna 2:0 ette ning enne pooltunni täitumist leidis Tabasalu end juba kolmeväravalisest kaotusseisust. Teisel kolmveerandtunnil vormistas FCI Levadia 19-aastane ründaja Käblik kübaratriki, mis tõstis ta Esiliiga väravaküttide edetabeli teist kohta jagama. Väravapidu nautinud Levadia U21 nullile siiski ei jäänud: väravavaht Dmitri Pjatajev eksis 89. minutil sööduga ning Sander Salei karistas praagi ära.

Holm Jalgpallipargis oli Tartu JK Welcol Tallinna FC Flora U21 võistkonna jaoks varrukas kaks standardolukorrast löödud väravat. Mõlemaga sai maha Rasmus Kala. Pealinlased said viigipunkti sellele vaatamata kätte: esmalt saatis palli püüdmatult ristnurka Gregor Rõivassepp ning seejärel, kui Welco oli vähemusse jäänud, võttis karistuslöögist maksimumi Tristan Pajo.

Viimsi JK liikus tabelis FC Tallinnast mööda teisele positsioonile tänu Gregor Lehtmetsa duublile. Liiga parim väravakütt lõi mõlemal poolajal ühe tabamuse ning tõusis 14 värava peale. FC Tallinn, kes mängis viimati Harju JK Laagriga 1:1 viiki, jäi seekord päris kuivale.

Tartu JK Welco - Tallinna FC Flora U21  2:2 (2:1)