VAATA JÄRELE: Viimsis toimunud väravasõja võitis Welco (0)

Esiliiga 18. voorus ei õnnestunud Viimsil liidriks kerkida, sest koduplatsil kaotati Tartu Welcole 2:4.

Külalismeeskond Welco asus Miikal Roosi kolmanda minuti väravast juhtima, kuid üheksa minutit hiljem seadis Oskar Mägi jalule viigi. Viimsi haaras juhtohjad 29. minutil, kui täpne oli Nevil Krimm. Enne avapoolaja lõppu keerasid Erki Mõttus ja Roos kaotusseisu 3:2 eduks.

Teisel kolmveerandtunnil otsis Viimsi viigitabamust, aga kirsi asetas 90. minutil tordile hoopis Mõttus, kes realiseeris penalti. Kolm minutit hiljem jäid võõrustajad kümnekesi, sest punase kaardi sai väravavaht Karl-Romet Nõmm.

33 punkti kogunud Welco tõusis tabelis kolmandaks, Viimsi jätkab 35 silmaga nende ees.