VAATA JÄRELE: arvulises ülekaalus Kalju päästis Narvas viigipunkti (0)

Narva Trans ja Nõmme Kalju tegid Premium liiga 19. voorus 2:2 viigi. Trans jäi 64. minutil 2:1 eduseisus Sergo Kuhhianidze punase kaardi tõttu vähemusse.

Kalju avas skoori 16. minutil, kui Pavel Marin tsenderdas ning Leonardo Rolonist vabanenud Nikita Komissarov sahistas peaga võrku.

Vaid kuus minutit hiljem aga Trans viigistas. Zakaria Beglarišvili andis karistuslöögist tsenderduse, Šalva Burjanadze pealöök läks posti ja põrkas sealt vastu puurivaht Henri Perki, sealt põrkas pall omakorda lahtiseks värava ette. Taaniel Usta oli jaol ja vormistas lähedalt värava.

40. minutil virutas oma eelmise koduklubi vastu iluvärava German Šlein, viies Transi 2:1 ette. Ta sai Beglarišvililt söödu ja kõmmutas ühe puutega kauglöögi postipõrkest sisse, nii et Perk ei jõudnud isegi liigutada.

64. minutil tegi Kuhhianidze mängu jooksul teist korda äärel Aleksandr Nikolajevi vastu kaardiväärilise vea ning jättis narvalased kümnekesi.

Juba neli minutit hiljem skooris peaga vahetusmees Mihhail Orlov, kellele andis vasakult äärelt tsenderduse Daniil Tarassenkov - 2:2. Enamat aga Kalju ei suutnud.

Kalju jätkab Premium liigas teisel positsioonil, Trans on seitsmes.

Koguni neli Transi mängijat - Kuhhianidze, Burjanadze, Rolon, Pierre Kabore - hankisid järgmiseks kohtumiseks Pärnu Vapruse vastu mängukeelu.

13. juulil kell 17.00 Narvas Kreenholmi staadionil

JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC  2:2 (2:1)
22. Taaniel Usta, 40. German Šlein - 16. Nikita Komissarov, 68. Mihhail Orlov

Väravasöödud: 22. x, 40. Zakaria Beglarišvili - 16. Pavel Marin, 68. Daniil Tarassenkov