Eesti koondise kaitsja hiigelsaunast: ei kujuta ette, mis juhtus. Teisel poolajal oli täielik lagunemine (4)

Eesti koondise kaitsja Kristiina Tullus tunnistas pärast EM-valiktsükli viimases kohtumises Sloveenialt saadud 0:9 kaotust, et lõpp läks väga raskeks.

Tullus tõdes, et 0:2 kaotatud esimene poolaeg õnnestus paremini ja siis olid nad veel mängus sees. "Hoidsime neid tagasi ja ei lasknud peale lüüa. Lõpp läks aga päris raskeks. Ma ei kujuta ette, mis juhtus. Teisel poolajal oli täielik lagunemine. Oli tunda, et me pole nii värsked ja pole nii tugevat põhja all kui neil."

Flora mängija ei usu, et naiskond vaimselt murdus. "Kõik võitlesid ja olid lõpuni mängus sees. Pisikesed detailid maksid meile seekord kaitses kätte."

Kuivõrd täna sai valiktsükkel lõpu, siis tegi Tullus ka kerge tagasivaate kogu turniirile. Oma alagrupis jäi Eesti ühe punktiga kindlalt viimaseks. "Midagi positiivset ikka leiab. Viik Kosovoga - vähemalt ühe punkti saime. Uued noored said kogemuse mängida suuri mänge. See on see, mida siit kaasa võtta."

Vaata intervjuud täispikkuses alates 1:54:50: