Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

ESILIIGA
Link kopeeritud

Esiliiga punane latern Tabasalu sai 89. minuti kauglöögist hooaja neljanda võidu

Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves

Tabasalu mängijad. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Esiliiga punane latern Tabasalu sai kolme viigi ja 27 kaotuse kõrvale hooaja neljanda võidu, alistades 34. voorus kodus FCI Levadia duubelmeeskonna 3:2.

Levadia duubel asus mängu avapoolaja keskel Artur Sakariase väravast juhtima, aga mängis enne poolajavilet eduseisu maha, sest Artur Sibul sai nurgalöögi olukorras kirja omavärava.

Tabasalu haaras teise poolaja alguses Art Albert Anepaio väravast juhtohjad, aga võõrustajate eduseis püsis vaid seitse minutit, sest Levadia jõudis Aleksander Filatovi väravast viigini. Mängu kangelaseks kerkis Raoul Rocco Riigov, kes lõi Tabasalu 89. minutil kauglöögist uuesti juhtima ja tegi lõppseisuks 3:2.

Tabasalul on nüüd 34 mänguga kirjas 15 punkti, millega ollakse kümne meeskonna konkurentsis viimasel kohal. Matemaatiliselt on võimalik kerkida üheksandaks, aga selleks tuleb kaks viimast mängu võita ja loota, et Paide duubelmeeskond kaotab kõik kolm järelejäänud kohtumist.

Levadia duubel asub 44 punktiga kuuendal tabelireal ega saa kõrgemale tõusta, sest viiendal kohal olev FC Tallinn jääb kaks vooru enne hooaja lõppu seitsme punkti kaugusele. Levadiale hingab kuklasse Elva, kes on 41 punktiga seitsmes.