Esiliiga turniiri võitis Tarvas, koondislastega Legion jäi alles neljandaks (vaata galeriid!) (9)

Aastalõputurniiri Esiliiga turniiri võitis Rakvere Tarvas, kes alistas finaalis viimase minuti väravast 2:1 Keila. Koondislasi kasutanud TJK Legion pidi leppima alles neljanda kohaga.

A-alagrupist Legioni järel teisena (mõlemal neljast mängust 10 punkti, Legionil parem väravate vahe) edasi pääsenud Tarvas alistas poolfinaalis 4:0 FC Flora U21 võistkonna. Teise poolfinaali võitis B-alagrupis kaheksa punktiga teiseks jäänud Keila, kes alistas Legioni 2:2 lõppenud normaalaja järel penaltiseerias 3:1.

Finaalis läks Keila Henry Rohtla väravast juhtima, ent Siim Rannamäe viigistas 13. minutil Alari Aunapuu porte-söödust seisu. Tarva võiduvärava lõi pool minutit enne mängu lõppu Aunapuu ise, tormates kahe kaitsja vahelt läbi ja saates pommlöögi postipõrkest Keila väravasse.

Kolmandaks tuli Flora U21, kes alistas kohamängus Legioni koguni 5:2. Seega pidi alagrupi kaotuseta läbinud Legion seejärel saadud kahe kaotuse tõttu leppima medalita jäämisega. Seejuures mängisid Legioni eest Eesti koondislane Artjom Dmitrijev, koondises värava löönud Albert Prosa ja mullu Soome kõrgliigas pallinud Maksim Lipin. Prosa hingele jäi kolm tabamust, Lipin skooris korra.

Esiliiga turniiri parimaks väravakütiks tõusis seitsme tabamusega Siim Rannamäe Rakverest. Parimaks mängijaks tunnistati Mattias Männilaan Flora U21-st ja parimaks puurilukuks Kermo Kiiler Keilast.

A-alagrupp: Legion 10 punkti, Tarvas 10 p, Maardu 4 p, Welco 3 p, Järve 1 p.
B-alagrupp: Flora U21 10 punkti, Keila 8 p, Levadia U21 6 p, Pärnu JK 4 p, Kalev U21 0 p.