Fredo Getulio Aurelio: treeningpaus, depressioon, stress – seda kõike arvestades 100% õnnestunud esitus! (0)

Fredo Getulio Aurelio. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Nõmme Kaljut juhendas tänases mängus FCI Levadiaga brasiillane Fredo Getulio Aurelio, sest peatreener Marko Kristal ja abitreener Sergei Terehhov peavad endiselt isolatsioonis viibima. 1:2 kaotuse järel avaldas Getulio meeskonna esituse üle sügavat rahulolu.

"Meeskonna esitus oli 100% õnnestunud arvestades, et me pole peaaegu kuu aega saanud normaalselt harjutada. Lisaks kaasnenud depressioon ja stress. Toon enda näite – koroonaproovi andmise järel hakkab stress kuhjuma. Siis ärkan öösel kell kolm üles, et tulemus võimalikult kiiresti teada saada. Lisaks peredest eemal viibimine. Kui see kõik kokku panna, pole meie seis üldse lihtne.

Aga meeskond üllatas mind täna. Esimene poolaeg oli ju super, aga kartsin, et teisel poolajal ei jaksa enam keegi eriti joosta. Ma ei tea, kust nad selle energia võtsid, aga võitlesime kohtumise lõpuni. Kõik ootasid Levadia selget võitu, aga poisid esinesid väga hästi.

Meie tänane partii on kompliment ka Marko Kristalile ja Sergei Terehhovile, kes on mängijad hooajaks hästi ette valmistanud. Tulla kuuajalise pausi pealt ja Levadia vastu nii palju joosta, olen väga rahul. Muidugi ei tahtnud me kaotada, aga reaalsusega tuleb leppida," rääkis Aurelio.

Kaljul on nüüd kasutada kõigest kaks vaba päeva ja juba kolmapäeval tuleb võõrsil mängida Tartu Tammekaga. Isolatsioonist keegi ei vabane ehk lahingusse tuleb minna samade jõududega (tõsi, paar mitte ETM-mängijat saab välja vahetada, sest Vladislav Veremejev ja Odilavio on olemas, aga ei mahtunud täna koosseisu).

"Ma ei ole mures. Tänane mäng aitas mängijad kindlasti paremasse vormi. Mängutunnetus on nüüd palju parem kui enne tänast mängu. Jah, meil on enne järgmist mängu ainult kaks vaba päeva ja treeningud peavad olema kerged. Aga eelistan võistlusrütmis tegutsemist," märkis Aurelio.

Fotograaf: JANA PIPAR