Järjest 8 kindlat võitu võtnud Arbeiter Flora juhendamisest: ega ei kurda (19)

Foto: Jana Pipar

Tallinna FC Flora peatreener Argo Arbeiter sõnas pärast kaheksandat järjestikust vähemalt kolmeväravalist võitu, et ta ei ole paha töö peale sattunud.

Flora alistas teisipäeva õhtul Lillekülas tabeliliidri FC Infoneti 3:0, millega jätkati Arbeiteri imelist seeriat rohevalgete juhendajana. On vist lust Flora peatreener olla? "Ega ei kurda! Kui ei oleks neid vendasid, kes riietusruumis on, ei oleks siin," lausus Arbeiter Soccernet.ee-le.

"Kvaliteeti on ja nagu ma olen korduvalt öelnud, tuli mõningaid asju korrigeerida ja toimib noh. Võib-olla mitte nii hästi, kui ma tahaks, aga toimib."

Mis täna määravaks sai, et Infonet sedavõrd kindlalt alistati? "Määravaks sai punane kaart. Pärast seda oli selge, et siin ei ole enam küsimustki. Enne oli Infonet väga hea, väga hea. Eks me olime paremad, aga see tulemus ei peegelda võib-olla seda 11 vs. 11 mängupilti, mis oli. Nad olid väga head! Ausalt öeldes isegi natuke üllatav oli see, kui hästi nad mängisid meie vastu. Respekt!" lisas Flora loots.

REKLAAM

Mees rääkis, et kuigi osa asju sujuvad juba päris hästi, on veel vajakajäämisi. Näiteks Infoneti vastu eksiti avapoolajal korduvalt tagant mängu avamisega. "Kõik ei ole veel nii, nagu ma tahan. Sinna läheb veel aega, aga ma loodan, et me jõuame sinna kunagi."

Arbeiter nõustus, et Levadia punktikaotusega Kalju vastu ja Flora võiduga Infoneti üle läks tabel põnevamaks: "Nojah, pealtvaatajatel on põnevam ja teil [ajakirjanikel] on hea kirjutada, intriige punuda."

Nädalavahetusel ootab Florat juba ees Kalju, kellega kohtutakse Hiiu kunstmurustaadionil. Arbeiter kinnitas, et eesmärk on sama, mis täna: võita ja võtta kolm punkti. Kas loodad,et sajaks vihma ka? "Absoluutselt, saaksime kiiremini lükata, see sobib meile. Ma loodan, et tuleb vihma, praegu on kõik soosinud, täna tuli nagu tellitult," lausus Flora peatreener.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Ialkball   •  
(46.193.0.***)
Loodetavasti see hoog jätkub ka kui järgmine kord San Marino või Gibraltari meeskonnaga mängitakse
gorvball   •  
(217.71.44.***)
hästi öeldud Ialkball. ma ise loodan veel ka seda et see kalju ja levaadja euroedu ja sealt teenitud papihunnikud ükskord ka eesti vutti ja eesti mängijateni jõuavad mitte järjekordsete nekside ja venelaste sisseostmisele iga kuradima hooaja eel või mingite lollakate uefa trahvide maksmiseks sest klubijuhid ei oska dokumente lugeda.
Nipernaadi   •  
(146.255.183.***)
Hämmastav, mõned mängud võidetakse ja kohe hakkab Flora fännide ülbus vohama. Milleks sellised sõnavõtud teiste kohta? Tegelege oma asjadega ja näidake jalgpalliväljakul kui kõvad mehed te platsil, platsi ääres ja kontoris olete.

Tubli seeria, hea töö treenerilt ja edu Florale!
SAN Marino   •  
(217.71.45.***)
Meid nad ei võida, sest euroopas mängitakse 11vs11 vastu.
Eestis mängivad nad 14v16 vs 11 vastu, oleneb palju neid munadeta vilemehi platsil parajasti on.
jaak   •  
(217.71.45.***)
ikka uskumatu järjekindlus mõnel mehel siin kommentaarides:
flora võidab=kohtunikud süüdi
flora kaotab=loomulik,sest nad ju ei oska mängida ;))))
to jaak   •  
(176.46.5.***)
kaardi olukorda nägid ?
...   •  
(194.150.65.***)
Mõlema Volodini kollase puhul puudub igasugune vaidlusmoment. 100% õigesti antud.
Pigem on küsimus kuidas Haminu juba esimene poolaeg kaarti ei saanud ning kuidas Baranov mängu peale kollast ei saanud.
Maret Vaa   •  
(217.71.44.***)
Nipernaad teeb vist omaarust nalja? Flora fännide ülbus? Ole hea ja võta ükskõik milline Florast rääkiv artikkel siinsamas Soçernetis ja loe selle kommentaare. Ükskõik kas Flora on võitnud või kaotanud või teinud midagi hästi või kehvasti - kommentaarides on esimesena alati platsis stammkommarid kes Flora suunas sitta pritsima kukuvad. Ja alati ühtede ja samade koomiliste võtetega. ALATI. Flora fännid on enamjaolt vait ega reageerigi sellele jobundusele enam. Sama kehtib foorumi kohta.
Mis puudutab kõvadesse meestesse siis... Sul on midagi ette heita Flora kontori tööle? Mida sa sellest üldss tead? Platsil ja selle ääres tehtav... Nojahh sõbrakene. Ma saan aru et valus on :D
Ja fännid.... Näita mulle see teine eesti klubi kel absoluutselt igal kodumängul minimaalselt 50-60 hardcore matsi tribüünil ja kelle fännid Sillamäel käputäiekesi 250 tibla vait laulavad?
See on trastanult halenaljakas kuidas Florale sitaämbri pähekeeramise järel lähevad antiflora kinnisideedega meestel tussid kohe liiva täis kui neile sama materjaliga näkku pannakse.
Selle eurogibraltari nalja seljas sõidate te järgmise aastani ja fucking hell laske käia sest ega teil muust ju kinni pole hakata õnnetud hinged. Küsimusele muidugi võiks ikka vastata - miks see teiste klubide rõhutatavast eiroedust sissetulnud raha pole grammi ka jõudnud Eesti vutimeesteni ega koduse vuti arengusse? Miks selle asemel järjest iga hooaja allguses meeletuid osturallisid näeme kus ostetekse ja saadetakse minema jörjest kümneid keskpäraseid välismaa jofenhofe? Milleks euroedust pasandad kui sellega ei osata ja pole plaaniski midagi mõistlikku teha ja eesti kutid järjekindlalt duubilte pinke nühivad ja vutist loobuvad...
Või ongi ülbus see kui sitaneelamise asemel vastu lööd? Kui seda mõtled Nipernaadi siis sa oled ju lihtsalt nõrk mees kas pole?
Subvaline Jope   •  
(212.107.45.***)
Kle Maret
Hinga nüüd 10 korda sisse ja välja ja kui tähekesed silme eest ära kaovad , siis loe kommentaarid uuesti läbi. Sõim hakkas ju gorvballi kommentaarist, millele Nipernaadi vastas ja kusjuures viisakalt ilma igasuguse sõimuta soovides edu Florale.
Kui sa oled Flora fänn (ilmselt oled), siis näitad oma ropendava ja sõimava kommentaariga täpselt oma taset.
Mis fännidega sa Flora omasid võrdled? Sillamäega? Nalja teed või? Väike linn poolprofi meeskonnaga. Mis õigusega sa Sillamäe fänne tibladeks nimetad?
Miks ei või klubid välismaalasi palgata? Ilmselgelt on senistest palkamistest kasu olnud ja klubide tase ja meisterlikkus tõusnud. Ka õpivad kohalikud mängijad võõrastelt midagi mida siin ei ole. Samuti nagu õpivad Eestist mujale mängima läinud mehed sealt midagi ja toovad selle hiljem tagasi. Lihtsalt omas lombis omavahel palli tagudes jõuadki mingi laeni millest on raske edasi jõuda. Ilmselt see ongi Flora häda, et Eestis ollakse kunnid ja osatakse ainult oma küla mängu ning kui mujale minnakse, siis tõmmatakse püksid pähe.

Edu!
@Maret Vaa   •  
(194.204.41.***)
Tee omale selgeks, kes tiblad on, enen kui sa tuled suure suuga siia sellsit häbibäärset paska loopima. Piinlik on lugeda, kui rumalad jätkuvalt mõned Flora fännid on. Üldse ei iemsta, et EKRE ja Flora vahele võrdusmärki tõmmatakse.

Mis puudutab Flora sportlikke tulemusi, siis meeskond on tõesti head mängu näidanud ning 20 aastat Eurosarjas läbipõlemisi on lihtsalt paratamatus selle klubi puhul. Õnneks on Eestis teised klubid, kes kuidagigi Eesti reitingut klubide arvestuses pinnal üritavad hoida.

Kontoris tehtava töö saab Flora puhul kaheks jagada: on asju mdia tehakse väga hästi ja on asju, mille puhul paratamtult jääb mõru maik suhu, sest EJL lähtub oma poliitikas ikka väga tugevalt Flora huvidest. Kuna ametlikult on need kaks juriidilsit keha nüüd täiesti eraldiseisvat, siis võiks öelda, et see pole Flora süü, et EJL neid nii tugevalt soosib.

Teistest Eesti klubidest on raha palju edukamalt jõudnud Eesti vutti. Koondises on enamus kõvasid tegijaid olnud viimaseid aastaid teiste klubide taustaga. Florast on ainult mingeid naljanumbreid nagu sitta pilpa peal tassitud. Teiste klubide raha läheb kordades enam jalgpalli arengusse, sest nemad üritavad ausalt oma tulemusi ära teha siin mudaliigas, mitte nagu EJL (ptüi, Flora st)

Üldiselt aga mine ja arene oma keelekasutusega!
2 Maret Vaa   •  
(146.255.183.***)
Ma pole õige inimene vaidlema ja sõna võtma, aga avaldan ka, siis pikemalt oma arvamust.

Et oleks sellge, siis mul pole Flora vastu midagi ja ka teiste vastu ei tunne paha meelt mitte üks teps. Pigem hoian jalgpallile pöialt ja tahan, et see ala Eestis areneks!

Aga väljend meie ja teie, TEIE TIBLAD ja meie - ei kõla hästi... See on minu isiklik arvamus! "Meie hard-core" ja teie pasakotid... samasse auku...

No tore kui Floral praegu palju fänne mängudel käib, kõik rõõmustavad ju!
Hiljuti oli veel kurvem seis, aga nii see elu käib, ülesse ja alla...

Aga küsid miks teised klubid välismaalt mängijaid toovad?
Küsiks kohe vastu, Kas Flora, siis ei too? Minkinenid, Pekkanenid, Bergamisiganesśvilid, iraaklid jne jne...

Tegelt ma ei tea miks tuuakse, aga võibolla ikka selleks, et taset tõsta? Eesti jalgpalli taset, mitte Hiina... Eesti! Praeguses Premium liigas on raudselt palju kvaliteeti mitte Eesti mängijate seas ja pigem liiga juhtmängijad ongi välismaalased kes taset tõstavad ja liigale tooni annavad. Kas eksin?

Ja äkki ka selle pärast tuuakse välismängijaid, et Flora on mega head tööd teinud ja kõik paremad Eesti noored endale saanud...? Kuidas nad seda teevad ja kas kõik need Eesti talendid sinna ära mahuvad ma ei tea ja pole minu asi, aga olen kindel, et ükski Eesti klubi, olgu see Sillamäe, Infonet, Levadia, Paide või ükskõik kes, ei tooks väljamaalt mängijaid kui oleks olemas ja võtta oma Eesti poisid kellel on piisavalt kvaliteeti, et tipptasemel mängida.

Samas hakkan mõtlema, et kui Floral on nii suur valik kvaliteetseid mängijaid, siis mis pagana pärast nemad toovad väljamaalt mängijaid juurde??? Need andekad kutid ju istuvad pingil ja vaatavad pühaüritust pealt nii kaua kui sommid ja grusiinid palli taga ajavad...

Ehk, siis sama küüsimus, MIKS FLORA TOOB?

Eurorahad... Hmm, ma ei tea täpselt mida klubid eurorahadega teevad, aga minu arusaam on selline, et klubi ei koosne ainult esindusmeeskonnast, seal on terve rida teisi tegevusi nagu näiteks noored jne... Eelarve on ju klubidel üks ja seega lihtne matemaatika ja keskpärane loogika ütleb, et iga kopikas mis klubide eelarvesse laekub, olgu see sponsorlus, euroraha või pearaha, läheb ühisesse eelarvesse ja selle eest hoitakse püsti kogu klubi struktuuri, sh. noortetööd.

MINU ARVAMUS ON SEE, ET AINULT HURRAAAA selle peale kui Eesti klubid pääsevad euro sarjas edasi, tõstavad sellega Eesti jalgpalli reitingut, taset ja toovad sealt laekuvad rahas Eestisse mitte Mongooliasse... Siinkohal kummardus Levadiale ja Kaljule!
Vähetähtis ei ole ka see, et me reklaamime läbi euroedu Eesti jalgpalli ja vbl just Flora noor saab tänu sellele välismaale lepingu!? Ehk, siis kasu saavad sellest pigem ikka kõik klubid ja Eesti jalgpall tervikuna. Annaks jumal, et ka Flora tulevikus oma euroliiga võitude saldot parandab!

Samas minul tekkib veel üks küsimus, et milleks sinu kui Flora fänni või klubi poolehoidja poolt tuleb selline pikk ja emotsionaalne tibla siin ja tibla seal sõnavõt?

Kõik on ju Floral hästi... Infoneti võideti, uus Levadia taustaga peatreener on tegemas super Floras head tööd!!!!???

Aga kas Infonet, siis ei arenda Eesti jalgpalli?
Flora treener rõhutas oma kommentaaris, et Infonet oli hea, VÄGA HEA ja RESPEKT NEILE!

Kui poleks Infoneti, Levadiat, Kaljut, Paidet jne jne kas, siis oleks Eestis ainult üks klubi, Flora kes ainult oma noori kasvatab ja teeb kõik asjad ainuõigesti? Kõik eksivad, kõik arenevad, igal klubil on oma suund, oma rahvuslik taust, identiteet ja nii on ka mujal maailmas...

KÕIK KOOS, ÜHE EESMÄRGI NIMEL... JÄTKE SEE VASTANDUMINE VÄLJAKULE JA KÕIK LÄHEB KOHE ILUSAMAKS!

Sa räägid siin kuidas "kõik teised" Flora suunas lahmivad, aga sinu enda postituse seest koorus ka välja tõde, et üks klubi teeb kõik õigesti ja teised loobivad raha tuulde ja kütavad atmosfääri.

Cmoon my friend :D

Pada sõimab katelt stiilis me jalgpalli ei arenda!

Kui võtame uuest Flora peatreenerist eeskuju ja ütleme vastaste kohta RESPEKT, siis on meie ühine jalgpallielu palju meeldivam!

Edu Florakatele ja respekt Infonetile kes tegelikult andis Florale korraliku lahingu!
Pealtvaatajad   •  
(176.46.5.***)
Tallinnas elab 400 000 inimest ja vaatamas käib 60 inimest - 0,00015 suhtarv
Valgas elab 10 000 inimest ja vaatamas käib 15 inimest - 0,0015 suhtarv

Siis viimati kolmandas liigas pallival valga meeskonnal oli 10 korda tõhusam fännipoliitika.
jusssetomaalt   •  
(85.253.155.***)
minge kõik pu**i oma ilaga,
Argo on parim vend üldse siin Eesti pinnal! ;D
Puhtalt tema pärast loodan, et Flora tuleb meistriks.
Flora   •  
(217.71.46.***)
Flora tuleb meistriks, siin pole kahtlustki. Mehed mängivad ilusti, söödavad ja löövad väravaid. Kiruga palju tahate EJL ja Flora sugulust, kuid meistriks nad tulevad sel aastal niikuinii!!!
to Flora   •  
(176.46.5.***)
EJLiit on jah Florasse sellist pappi pumbanud et kui asjad ei toimi, ostetakse konkurents kokku ja pannakse asjad toimima.

Ikka EJL rahaga otsustatakse asju.
Tiit   •  
(82.131.122.***)
Ma võin kohe ära öelda, et tulevane valiktsükkel koondisel ebaõnnestub täielikult. APOEL ja teised kreeka klubid on lihtsalt liiga kõvad vastased. APOEL saab vaid paremaks minna, võrreldes nende eelneva valiksarjaga. APOEL on Eesti-suguste seas üks tugevamaid kui mitte tugevaim. APOEList saame tõenäoliselt 1-0 või 2-0 võidud kätte ja ongi kogu lugu. Ehk suudame näpistada kedagi, tehes viigi kodus vms.

Peale seda on Sappinen, Alliku, Baranov kaks aastat vanemad ja on raske uskuda, et nemad kõik oleksid ka järgmises kliimasarjas olemas. Ilmselt vaid Alliku.

Kaitseliini mängijaid jagub ja ründajaid ka (Sappinen, Alliku, Baranov?, Baranov äärel), aga probleem on keskväljaga, kus tegelikult üldse pole uut verd peale tulemas. Alliku on vahepeal seal mänginud, aga no tema koht on ikkagi kaitsemäng ja mingi sööduandmine ründajatele, keskväljal ei tule tal üldse välja. Ma ei tea, kust vest selle asja välja mõtles, et Alliku on APOELtasemel kui terve tema mäng vaadata üle, aga fakt on, et ta on ebakindel ja seal APOELis ka ta nüüd suurt midagi arene. Parem oleks Küprose liiga, mõni Kreeka 3. või 4. liiga.

See Skandinaavia APOELi on üldse veidi mööda. APOEL pole suurem asi teab mis jalgpallimaa, rääkimata APOEList. Kreeka koondisel tulevad ka ilmselt veidi süngemad ajad, sest Ibra oli ikka see, kes valikmängudes tegi suurema osa tööst ära. EM-il mäng ja teised kreeka klubidga näitas ka, et ega nad muud midagi teha oska, kui pikk Ibrale ette - põhjamaa jalgpall.

Meie jalgpall vajaks muutust just APOELi mõttes. Raiume ainult kaitsemängu ja nii ei löö väravaid (koondislaste ebakindlus langeb ja pealtvaatajate arv väheneb). Selle asemel peaks võtma rohkem riske ja minema suuremate jõududega ette. Mulle väga sümpatiseeris APOELi mäng ja teised kreeka klubidga, kus saadi küll 4-0 ära, aga just taolise mängu pealt EM-ile jõutigi. ja teised kreeka klubid on muidugi klass omaette, aga kui sa valikmängudes mängid meeskondadega, nagu APOEL, APOEL, APOEL, ja teised kreeka klubid, APOEL, APOEL, APOEL jne ja sa keskendud kaitsele, siis ongi resultaat üks igav ja mõttetu mäng. Oli positiivne näha, et Flora palkas omale APOEList treeneri. Kui sama teha koondises ja vahetada vest mõne hispaanlase, portugallase vastu välja (iseasi, kas tahetakse tulla), siis ma võin julgelt öelda, et väravaid nägema hakkame. Jah, Alliku, Baranov pole küll sellised värav kahe-kolme mängu kohta mehed, aga nii puujalad nad nüüd ka pole, et üldse ei suuda valiksarjas väravaarvet avada. Võime küll kaotada skooridega 3-1, 4-1 jne, aga see on igatahes parem, kui väravat üldse mitte lüüa ja siis tuua vabanduseks, et väravate vahe mängib ka rolli. Jah, see mängib rolli, aga tegemist on juba järgmise sammuga. Samm üks on lüüa värav, samm kaks kaitse, samm kolm vähemalt viik, samm neli võit. Ja need sammud on eeldusega, et mängime vastase nagu APOEL, Kreeka, ja teised kreeka klubid vms vastu.
yks poiss   •  
(217.71.45.***)
deep
kossposs   •  
(83.176.2.***)
korruptsiooni abil on võimalik võtta 8 järjestikust võitu
mauno   •  
(82.131.122.***)
Infonetil oli just 10 mängiline võitude seeria ja 14 mängu kaotuseta...korruptsioon?
Kalju alustas eelmist hooaega 9 järjestikuse võiduga... korruptsioon?
2014 oli neljal esimesel klubil hooaja jooksul 8-mänguline võitude seeria... korruptsioon?
Äkki on sinul hoopis... skisofreenia?

Sisene
Enar Jääger: andsin endast nii palju kui võimalik ja olen rahul - pikk karjäär ja kahetseda pole midagi
HALLITURNIIR
PUNASTE DUELL
VÄLISMAALT
Viimaks ametlik: Mesut Özilist sai Fenerbahce mängija
Nädala tipud: võlgnikud, nurgakivid, keeleõppur ja närvid
PURAKAD PIIRI TAGA
HALLITURNIIR
KARIKAMÄNG JAANUARIS
PUNASED KURADID
6 põhjust, miks Manchester United pole enam mudas, vaid võitleb meistritiitli nimel
Kreida: mind võeti Helsingborgi põhimeheks
EESTLASED VÕÕRSIL
Kreida: mind võeti Helsingborgi põhimeheks (0)
 
KTP alustas aastat võiduga, Etar sai kaotuse
EESTLASED VÕÕRSIL
KTP alustas aastat võiduga, Etar sai kaotuse (0)
AUHIND KÄES
Fännide lemmiku auhinna vastu võtnud Sappinen: klubipoolne soov on, et teeksin järgmise sammu
VÄRSKED VUTIJUTUD
Pikk ette (ja ise järele) | Kreida üleminek on Premium liiga kvaliteedikontroll
Soccernet.ee taskuhäälingu "Pikk ette (ja ise järele)" 98. saade keskendub Premium liigast välismaale murdmisele. Miks see on nii raske?
PIKK ETTE JA ISE JÄRELE
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
29
26
2
1
76:17
80
2.
Paide Linnameeskond
30
21
1
8
80:43
64
3.
Tallinna FCI Levadia
29
17
6
6
66:37
57
4.
Nõmme Kalju FC
30
14
7
9
52:31
49
5.
Tartu JK Tammeka
28
8
8
12
33:44
32
6.
Viljandi JK Tulevik
28
9
4
15
30:46
31
7.
Tallinna JK Legion
30
8
7
15
26:44
31
8.
JK Narva Trans
30
6
7
17
31:49
25
9.
FC Kuressaare
30
5
9
16
28:63
24
10.
JK Tallinna Kalev
30
5
5
20
20:68
20
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
80
Paide Linnameeskond
64
Tallinna FCI Levadia
57
Nõmme Kalju FC
49
Tartu JK Tammeka
32
Viljandi JK Tulevik
31
Tallinna JK Legion
31
JK Narva Trans
25
FC Kuressaare
24
JK Tallinna Kalev
20
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK