Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

KPV alustas üleminekumänge viigiga, Turan kaotas taas

Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

Sten Jakob Viidas. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Sten Jakob Viidase tööandja Kokkola KPV alustas Soome esiliiga üleminekumänge kodus Käplä Pallo vastu 1:1 viigiga.

II liiga viimases voorus punase kaardi saanud Viidas pidi tänasest mängust eemale jääma. Kohtumise mõlemad väravad löödi esimesel poolajal.

KPV oli saanud Soome II liigas teise koha, Käplä oli jäänud esiliigas eelviimaseks, üheksandaks. Nende korduskohtumine toimub laupäeval kell 18.00.

Artjom Dmitrijevi leivaisa Türkistani Turan sai Kasahstani kõrgliigas neljanda järjestikuse kaotuse, alistudes Kostanai Tobolile 0:2. Dmitrijev tegi täismängu. Turan jätkab 13 meeskonna seas 12. positsioonil.

Paidest Soome laenule saadetud Viidas: mõtlesin alguses küll, et mis asja, kolmas liiga?!
EESTLASED VÕÕRSIL 5

KPV mängis viimase matši teisel poolajal liigavõidu maha, Viidas sai punase kaardi