Ligi 40 meetrilt skoorinud ning üheks hetkeks kahe väravavahiga Paide U21 sai Welcolt punkti (1)

Welco tuli mõlemal korral kaotusseisust välja. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Paide Linnameeskond U21 kasutas Esiliiga 26. voorus ära kaks Tartu JK Welco eksimust, ent libastus siis ka ise. Lõppseisuks sai 2:2, vaatamata sellele, et ühel hetkel mängisid paidekad kahe väravavahiga.

Paide duubelmeeskond sai mängu juhtima juba 4. minutil. Olukord tekkis eikusagilt: pall oli keskväljal hetkeks lahtine ning Mouhamed Gueye lõi ligi 40 meetrilt julgelt peale. Kuna Marcus Agarmaa oli viiekastist väljas ning pall lendas kõrge kaarega, ei ulatanud ta sekkuda - mänguvahend maandus võrgus!

Olukord videos (alates 14:40):

Welco vastas kaheksa minutit hiljem, kui vasakult äärelt tulnud rünnaku lõpetas madala löögiga Marko Mägi. Enne pausi eksis Welco veel, kui Ketron Vana tagasisööt jäi adressaadita ning Herol Riiberg karistas võõrustajad ära.

Teisel poolajal tegid mõlemad meeskonnad mitmeid vahetusi. Kuna Paide sõitis Tartusse vaid kolme varumehega, tuli väljakule saata ka muidu postide vahel seisev Rando Isakar. Haruldane olukord polnud samas kaugeltki esmakordne: ta on sekkunud platsimängijana vahetusest ka Tallinna FCI Levadia U21 ja FC Elva vastu. Welco tõi teiste seas mängu Karl Joosep Margi, kes realiseeris 80. minuti penalti, tehes lõppseisuks 2:2.