Trans ja Levadia pidasid põrgupalavuses kaheksa väravaga lahingu (2)

Karika poolfinaalis lõi Chinedu Geoffrey kaks väravat, kas tuleb lisa ka liigas? Foto: Liisi Troska

Premium liiga 9. voorus tegid Narva Trans ja FCI Levadia aasta mängu tiitlile pretendeerivas põnevuskohtumises 4:4 viigi.

Trans jäi kiirelt kaotusseisu, ent juhtis juba 16. minutiks tänu Aleksandr Zakarljuka, Chinedu Geoffrey ja Nurlan Novruzovi väravatele ise 3:1. Pooltunni möödudes lõi Levadia ühe värava tagasi ning läks pausile juba moraalselt parema seisus, sest 39. minutil kees üle Nurlan Novruzov ja sai Marko Lipu jalaga löömise eest punase kaardi.

Vähemusse jäänud Trans pidas vastu 66. minutini, siis lasti penaltist Levadial viigistada ja kohe jäädi vahetusmehe Gando väravast 3:4 kaotusseisu. Kodumeeskond ei kaotanud siiski lootust ja Geoffrey teisest väravast sündis vähem kui kümme minutit enne lõppu viik.

Trans jätkab kolme viigipunktiga tabeli viimasel real. Levadia on kolmas, kuid liidrist Florast jäädakse maha juba kaheksa punktiga.

Esialgne protokoll:

27. juunil kell 16.00 Narva Kreenholmi staadionil

JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia 4:4 (3:2)
9. Aleksandr Zakarljuka, 12., 82. Chinedu Geoffrey, 16. Nurlan Novruzov - 3. Mark Oliver Roosnupp, 30. Manucho, 66. pen. Markus Jürgenson, 69. Gando

Väravasöödud: 9., 82. Sadio Tounkara, 12. x, 16. Nikita Mihhailov - 3. Manucho, 30. Markus Jürgenson, 66., 69. Juri Kolomojets
Hoiatused: 10. Irie, 90+2. Andreas Vaikla - 24. Manucho, 27. Markus Jürgenson, 57. Brent Lepistu
Eemaldamine: 39. Nurlan Novruzov
Mänguolud: +29, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Sander Saga, Veiko Mõtsnik
Neljas kohtunik: Tanel Üprus

Trans: Andreas Vaikla, Martin Käos, Nikita Savenkov, Ofosu Appiah (50. Arseni Kovaltšuk), Aleksandr Ivanjušin, Irie, Nikita Mihhailov (71. Raivo Saar), Sadio Tounkara, Nurlan Novruzov, Aleksandr Zakarljuka, Chinedu Geoffrey.
Varus: Aleksei Matrossov, Roman Nesterovski, Raivo Saar, Maksim Tšerezov, Arseni Kovaltšuk.

Levadia: Artur Kotenko, Marko Lipp (44. Oleksandr Safronov), Zurab Otšigava (46. Gando), Maksim Podholjuzin, Markus Jürgenson, Dmitri Kruglov (85. Rasmus Peetson), Brent Lepistu, Mark Oliver Roosnupp, Bogdan Vaštšuk, Juri Kolomojets, Manucho.
Varus: Aleksandr Kraizmer, Oleksandr Safronov, Trevor Elhi, Rasmus Peetson, Gando, Karl Rudolf Õigus.