Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Link kopeeritud

LOE JÄRELE: Mängu parimaks valitud Hein tegi supertõrjeid, kuid Valladolid kaotas ikkagi Villarrealile

Soccernet.ee
Soccernet.ee  pilt

Karl Jakob Hein. Foto: Ricardo Larreina/AFP7 via ZUMA Press Wire/Scanpix

Karl Jakob Heina koduklubi Real Valladolid võõrustas täna pärastlõunal kell 15.00 Hispaania kõrgliiga 11. vooru kohtumises Villarreali. Mängu parimaks valitud eestlane tegi mängu jooksul imelisi tõrjeid, kuid vaatamata sellele sai külalisvõistkond 2:1 võidu.

Mäng algas üsna rahulikus ja võimalustevaeses taktis ning esimesed ohtlikumad momendid hakkasid tekkima kahekümnendatel minutitel. Mängu avavärav sündis 29. minutil, kui Thierno Barry suunas värava eest peaga võrku Kiko Femenia tsenderduse.

Valladolid jõudis teise poolaja keskel viigiväravani, kui Mamadou Sylla võitles karistusalas Valladolidi kasuks välja penalti, mille ta ka ise 60. minutil realiseeris. 1:1 seisul algas Heina ligi 20-minutiline tõrjeparaad, kus ta tegi järjest kõrgetasemelisi sekkumisi, hoides pikalt ära Villarreali juhtvärava.

Paraku jõudsid külalised mängu lõpus siiski võiduväravani, kui vahetusest sekkunud Ayoze Perez lõi Alex Baena mõõdetud tsenderduse viiekasti joonelt peaga alumisse nurka.

Valladolid jäi 1:2 kaotuse järel tänavu üheksandat korda punktideta,  Villarreal sai kirja hooaja kuuenda võidu. Heina koduklubi on kaheksa punktiga 18. kohal, 21 punkti kogunud Villarreal tõusis praeguse seisuga kolmandale kohale.

Vaatamata kaotusele ja kahele lastud väravale valiti mängu jooksul seitse tõrjet teinud Hein vahetult lõpuvile järel mängu parimaks.