Milan küttis sauna ja Ronaldo püstitas rekordi, aga Juventus on endiselt plindris (0)

Ante Rebic teenis kõigest tosina minutiga välja õigus mängupall lõpuvile järel koju kaasa võtta. Foto: Scanpix / Reuters / Massimo Pinca

Itaalia kõrgliigas sattus hoogu Milan, kes klohmis Torinot koguni 7:0. Esinelik jätkab aga vooru järel ikka samasuguste punktivahedega ning ka jälitajad ei pääsenud lähemale.

Kolmanda järjestikuse võidu tabelisse saanud Milan võitis avapoolaja 2:0 ja järgnenud tormi ei ennustanud miski. Teise poolajaga löödi aga tervelt viis vastuseta väravat, kõigest tosina minutiga vormistas seejuures kübaratriki Ante Rebic.

Atalanta alistas väljalangemistsoonis oleva Benevento väiksema skooriga, kuid siiski kindlalt 2:0. Nii pidi teisipäeva õhtul Udineset kolkinud Napoli teiselt kohalt jälle neljandaks taanduma. Rõõmu ei pakkunud õhtu ka Juventusele, kes on hoolimata 3:1 võidust Sassuolo üle ikka viies, Meistrite liiga kohalt väljas. Küll aga kerkis Cristiano Ronaldo klubi ajaloos esimeseks mängijaks, kes on jõudnud saja väravani kolme esimese Juventuse särgis veedetud hooajaga.

Õhkõrna Meistrite liiga lootust hoiab elus ka Lazio, kuid seda üle noatera - Ciro Immobile lõi Parma võrku õhtu ainsa palli siis, kui kohtuniku lisatud viiest üleminutist oli alles jäänud kõigest 15 sekundit. Lazio jääb neljandal kohal olevast Napolist maha küll kuue punktiga, ent neil on mäng varuks. Kuna aga Roma kaotas tiitli juba kindlustanud Interile, on kindel, et kuuendast kohast allapoole Lazio langeda ei saa.

Tabeli põhjas sai sarnaselt mõni tund varem Fiorentinaga 0:0 viigi teinud Cagliarile väärtusliku punkti juurde Spezia, kes leppis 2:2 viiki Sampdoriaga. Nüüd edestatakse esimesena joone all olevat Beneventot nelja punktiga.

Torino - AC Milan 0:7 (0:2)
19., 62. Theo Hernandez, 26. pen Franck Kessie, 50. Brahim Diaz, 67., 72., 79. Ante Rebic

Inter - Roma 3:1 (2:1)
11. Marcelo Brozovic, 20. Matias Vecino, 90. Romelu Lukaku - 31. Henrik Mhitarjan

Atalanta - Benevento 2:0 (1:0)