Pärnu jättis meistriliigaga hüvasti südi, kuid järjekordse kaotusega (0)

Hooaega alustas Golovljov veel selgelt Esiliigas, kuid täna lõi ta kaks kolli Premium liigas. Foto: Oliver Tsupsman

Pärnu Vaprus näitas hooaja viimases kodumängus sisu, kuid Infonetilt saadi ikkagi 1:4 kaotus.

Infoneti juhendaja Aleksandar Rogic lubas enne mängu, et täna saavad mänguaega noored. See tähendas seda, et algkoosseisu pääsesid väravavaht Mihhail Lavrentjev, poolkaitsja Timur Bulavkin ja ründaja Eduard Golovljov.

Pärnu alustas isukalt, kuid juba 18. minutil sai vigastada kapten Rasmus Peetson, kes transporditi kanderaamil ära. Teda tuli asendama Rocco Mõtt ja kaua enam viigiseisu hoida ei suudetud. 24. minutil lõi Golovljov kaks korda peale - esimene takerdus, kuid teine lõpetas rahulikult võrgus.

Kohe pärast seda teenis Kirill Nesterov Infonetile penalti. Andreas Kallaste suutis aga tõrjuda endast pea kaks korda vanema Dmitri Kruglovi 11 meetri karistuslöögi.

Vapruse vastus oli kiire. Paar minutit hiljem mängis karistusalast väljas käega palli Mihhail Lavrentjev ning järgnenud karistuslöögi ajal patustas kastis käega Golovljov. Lavrentjev küll suutis täna 23. sünnipäeva tähistanud Kristen Saartsi penalti praktiliselt peatada, kuid see veeres siiski üle joone.

Poolaja lõpus mängisid Bulavkin ja Golovljov hästi kokku ning Infonet pääses taas ette. Teisel poolajal tegid oma ära kogenud mehed - kolmanda kombineerisid Kruglov ja Jevgeni Harin, neljanda lõi meisterlikult Artur Rättel.

Teisel poolajal vahetati platsile ka liiga parima väravaküti tiitli eest võitlev Albert Prosa, kuid tema jäi täna nullile.

Mängu parim - Timur Bulavkin

19-aastane poolkaitsja Bulavkin oli pea iga Infoneti rünnaku keskne tegelane. Jagas häid sööte teistele, sai kirja väravasöödu ning proovis ka ise kaugelt iluväravat lüüa.

28. oktoobril kell 13.00 Pärnu kunstmurustaadionil

Pärnu JK Vaprus - FCI Tallinn 1:4 (1:2)
30. pen. Kristen Saarts - 24., 42. Eduard Golovljov, 62. Jevgeni Harin, 65. Artur Rättel

Väravasöödud: 30. x - 23. x, 43. Timur Bulavkin, 62. Dmitri Kruglov, 65. Artjom Ostrovski
Realiseerimata penalti: 27. Dmitri Kruglov (Kallaste tõrjus)
Hoiatused: 29. Mihhail Lavrentjev, 30. Eduard Golovljov
Mänguolud: +3, pilves vihmane ilm; kunstmuru heas seisukorras.