Punane kaart pööras Legioni edu viimase viie minutiga kaotuseks (8)

Andrei Sidorenkov sai jala valgeks, ent Legion jäi võiduta. Foto: Liisi Troska

Halliturniiri raames reedel peetud kohtumises pidi uueks hooajaks Esiliigasse tõusnud Legion tunnistama Tallinna Kalevi U21 meeskonna 4:3 paremust, ehkki veel viis minutit enne lõppu juhiti.

85. minutil eemaldati väljakult viimase lootuse vea teinud Legioni kaitsja Artur Šarnin ning teenitud penalti realiseeris Sandor Dino Flanch. Vaid kaks minutit hiljem lõi Hendrik Pihl kalevlaste võiduvärava. Legioni poolel mängisid taas Maksim Lipin ja Andrei Sidorenkov, kellest viimane sai kirja ka värava. Lisaks käisid sarnaselt varasematele kontrollmängudele märkimisväärse Meistriliiga kogemusega meestest Legioni särgis platsil veel näiteks Deniss Vnukov, Eduard Orehhov ja Roman Grigorevski.

D-turniiri kohtumises leppisid Nõmme United ja Pärnu Jalgpalliklubi 1:1 viiki. Laupäeval on taliturniiril kavas kuus mängu, teiste seas Premium liiga klubide Paide Linnameeskonna ja Narva Transi duell algusega kell 16.50.