Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Roma pesi hooaja alguse plekid seitsmekaga maha, Dybala ja Lukaku said vankrid veerema

Marko Susi pilt
Marko Susi
Marko Susi

Paulo Dybala lõi Empoli vastu oma hooaja esimesed väravad. Foto: Scanpix / Giuseppe Lami / EPA

AS Roma, kes teenis esimese kolme Itaalia kõrgliiga vooruga vaid ühe punkti, purustas neljandal mängupäeval 7:0 Empoli. Hävitustöö peaarhitekti rolli võttis endale Paulo Dybala.

Empoli andis mängu võtmed kiiresti roomlastele, kui juba teisel minutil mängis oma karistusalas käega Sebastian Walukiewicz. Teenitud penaltit asus lööma Paulo Dybala, kes oli kindel. Kuus minutit hiljem duubeldas eduseisu Renato Sanches, kui suunas Rasmus Kristenseni tsenderduse peaga võrku.

Avapoolaja viimane tabamus nägi ilmavalgust 35. minutil. Esimest korda Romas põhikoosseisu mahtunud Belgia superstaar Romelu Lukaku söötis trahvikasti otsa Bryan Cristantele, kelle esimene puude oli kehv, kuid lahtist palli klaarida üritanud Alberto Grassi sai õnnetul kombel hakkama hoopis omaväravaga.

Vaheaja järel jätkas oma tähelendu Dybala, kui tuiskas värava poole, saatis löögipettega kaitsjad piknikule ning põrutas mänguvahendi vasakusse alanurka.

Väravasadu jätkus 80. minutil, mil Cristante virutas nahkkera trahvikasti otsast esimese puutega vasakusse ristnurka. Kaks minutit hiljem rammis Lukaku Roma kuuenda ning 86. minutil pani kohtumisele punkti Gianluca Mancini.

Roma jaoks oli tegu hooaja esimese võiduga, kokku on neil neli silma. Esimene punkt võeti avavoorust, kui mängiti 2:2 viiki Salernitanaga. Empoli on jätkuvalt kuival, väravate vahe on neil 0:12.

Võidukad olid ka Fiorentina ja Frosinone, kui alistasid vastavalt 3:2 Atalanta ja 4:2 Sassuolo. Monza ja Lecce, kes mõlemad lõpetasid kohtumise kümnekesi, triikisid 1:1 viiki. Cagliari ja Udinese lõpetasid väravateta.

Vaata Itaalia kõrgliiga mänge teleteenuse Go3 vahendusel!

Roma - Empoli 7:0 (3:0)
2. pen., 55. Paulo Dybala, 8. Renato Sanches, 35. ov. Alberto Grassi, 80. Bryan Cristante, 82. Romelu Lukaku, 86. Gianluca Mancini

Fiorentina - Atalanta 3:2 (2:1)
35. Giacomo Bonaventura, 45. Lucas Martinez Quarta, 76. Christian Kouame - 20. Teun Koopmeiners, 53. Ademola Lookman

Frosinone - Sassuolo 4:2 (1:2)
45+4. pen. Walid Cheddira, 70., 76. Luca Mazzitelli, 90+6. Pol Lirola - 7., 24. Andrea Pinamonti

Monza - Lecce 1:1 (1:1)