Soome meistrile köeti Helsingis võimas Iisraeli saun (0)

Tel Avivi Maccabi ründaja Gavriel Kanichowsky lõi HJK võrku kaks palli. Foto: Scanpix Reuters / Jussi Nukari / Lehtikuva

Konverentsiliiga alagrupiturniiri 3. vooru avas Helsingis Bolt Arenal toimunud A-alagrupi kohtumine HJK ja Tel Avivi Maccabi vahel. Valitseval Soome meisterklubil tuli vastu võtta koguni 0:5 kaotus.

Iisraeli meistrivõistlustel mullu hõbemedali võitnud ning kolme eelringi läbimise kaudu alagrupiturniirile jõudnud Maccabi asus kohtumist juhtima 28. minutil Gavirel Kanichowsky tabamusest.

49. minutil realiseeris horvaat Stipe Perica penalti, 60. minutil lõi Kanichowsky oma teise värava ning 87. minutil sai Maccabi õiguse veel üheks penaltiks, mille saatis sihile Hispaania kaitsja Saborit. Lõppnumbrid vormistas 90+4. minutil Eden Shamir.

HJK on nüüd kaotanud mõlemad koduväljakul peetud Konverentsiliiga kohtumised, sest avavoorus saadi 0:2 lüüa Austria klubi LASK-i käest. Edasipääsulootused HJK-l siiski täiesti kadunud pole, sest tabelis on kirjas võõrsil Jerevani Alaškerti (Armeenia) üle võetud 4:2 võit.

REKLAAM
Tulemused:

A-alagrupp:

HJK – Tel Avivi Maccabi 0:5 (0:1)
28., 60. Gavriel Kanichowsky, 49. pen Stipe Perica, 87. pen Saborit, 90+4. Eden Shamir

Jerevani Alaškert – LASK 0:3 (0:1)
35. Hyun-seok Hong, 68. Thomas Goiginger, 90+2. Peter Michorl

Seis alagrupis: Maccabi 7, LASK 7, HJK 3, Alaškert 0

B-alagrupp:

Famagusta Anorthosis – FC Flora 2:2 (2:1)
25. Miloš Deletic, 28. Denis Popovic – 38., 80. Rauno Sappinen

Belgradi Partizan – Gent 0:1 (0:0)
59. Sven Kums

Seis alagrupis: Gent 9, Partizan 6, Flora 1, Anorthosis 1

C-alagrupp:

Bodö/Glimt – AS Roma 6:1 (2:1)
8., 52. Erik Botheim, 20. Patrick Berg, 71., 80. Ola Solbakken, 78. Amahl Pellegrino – 28. Carles Perez

Sofia CSKA – Luhanski Zorja 0:1 (0:0)
65. Allahyar Sayyadmanesh

Eemaldamine: 90+3. Thibaut Vion (CSKA)

Seis alagrupis: Bodö 7, Roma 6, Zorja 3, CSKA 1

D-alagrupp:

Jablonec – Randers 2:2 (1:1)
35., 53. Tomas Cvancara – 36., 90. pen Stephen Odey

CFR Cluj – AZ Alkmaar 0:1 (0:1)
18. Jesper Karlsson

Seis alagrupis: Alkmaar 7, Jablonec 4, Randers 3, Cluj 1

E-alagrupp:

Haifa Maccabi – Praha Slavia 1:0 (1:0)
24. Godsway Donyoh

Rotterdami Feyenoord – Berliini Union 3:1 (2:1)
11. Alireza Jahanbakhsh, 29. Bryan Linssen, 76. Luis Sinsiterra – 35. Taiwo Awoniyi

Tabeliseis: Feyenoord 7, Maccabi 4, Slavia 3, Union 3

F-alagrupp:

FC Kopenhagen – PAOK 1:2 (0:2)
80. Pep Biel - 19. Sidcley, 38. Andrija Živkovic

Eemaldamine: 9. Kamil Grabara (Kopenhagen)

Bratislava Slovan – Lincoln Red Imps 2:0 (0:0)
46. Andre Green, 84. Ezekiel Henty

Seis alagrupis: PAOK 7, Kopenhagen 6, Slovan 4, Red Imps 0

G-alagrupp:

Mura – Rennes 1:2 (1:2)
20. Mitja Lotric - 17. pen Serhou Guirassy, 41. Gaetan Laborde

Vitesse – Tottenham Hotspur 1:0 (0:0)
78. Maximilian Wittek

Seis alagrupis: Rennes 7, Vitesse 6, Tottenham 4, Mura 0

H-alagrupp:

Garabag – Kairat 2:1 (0:1)
78. Ramil Šeidajev, 90+1. Abbas Huseinov – 19. pen Jose Kante

FC Basel – Nicosia Omonia 3:1 (2:1)
19. Liam Millar, 41. pen Arthur Cabral, 88. Edon Zhergova – 26. pen Jordi Gomez

Seis alagrupis: Basel 7, Garabag 7, Kairat 1, Omonia 1

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
VÄLISMAA PARIMAD
JUTUD-JUTUD-JUTUD
Pikk ette (ja ise järele) | Levadia tiitlišanss on ca 70 protsenti, aga aasta edukaim võistkond ikkagi Flora
LAHKUVAD PEATREENERID
PREMIUM LIIGA PARIMAD
Premium liiga parimad kaitsjad 2021
KOKKUVÕTTED 2021
PÜHAPÄEVASED LAHINGUD
EESTI KAITSJAD AVASID SKOORI
SILM PEALE!
Vooluga kaasa liikumist armastav Jürgen Henn: mängu ajal olen pulsikellale päris kõrgeid numbreid saanud
HOOAEG LUUBI ALL
Premium liiga enim arenenud mängijad 2021
Premium liiga hooaja enim arenenud mängijate valik sisaldab tänavu läbimurde teinud noori, aga ka mõningaid hiliseid avanejaid, kelle hulgast ühe mehe võiks ristida suisa igaveseks arenejaks.
KOKKUVÕTTED 2021
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
30
25
2
3
81:31
77
2.
Tallinna FC Flora
30
22
7
1
83:20
73
3.
Paide Linnameeskond
31
17
8
6
61:32
59
4.
Nõmme Kalju FC
31
13
6
12
54:39
45
5.
Tallinna JK Legion
31
11
7
13
49:46
40
6.
JK Narva Trans
31
8
6
17
34:61
30
7.
FC Kuressaare
30
10
4
16
39:47
34
8.
Viljandi JK Tulevik
30
9
3
18
39:62
30
9.
Tartu JK Tammeka
30
7
4
19
34:72
25
10.
Pärnu JK Vaprus
30
5
3
22
24:88
18
HOOAEG LUUBI ALL

Loe Soccernet.ee põhjalikke Premium liiga hooaja kokkuvõtteid!

SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
77
Tallinna FC Flora
73
Paide Linnameeskond
59
Nõmme Kalju FC
45
Tallinna JK Legion
40
JK Narva Trans
30
FC Kuressaare
34
Viljandi JK Tulevik
30
Tartu JK Tammeka
25
Pärnu JK Vaprus
18
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK