Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

ESILIIGA B
Link kopeeritud

Tammeka duubel kindlustas Esiliiga B tiitli, Kalju duubel püsib kindlalt teisel kohal

Kris Ilves pilt
Kris Ilves
Kris Ilves

Tartu Tammeka ründaja Akaki Gvineria. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tartu Tammeka duubelmeeskond alistas võõrsil Kuressaare duubli 4:1 ja kindlustas kaks vooru enne hooaja lõppu Esiliiga B tiitli.

Tammeka asus mängu juba kolmandal minutil Akaki Gvineria väravast juhtima, aga vaheajale mindi viigiseisul, sest Kaur Vesberg lõi 28. minutil Kuressaare värava. Teisel poolajal kallutas Tammeka mängu enda kasuks, kui kahe väravaga säras Robin Mathias Müür ja ühe lisas Mikk Valtna.

Tammeka duubel on nüüd Esiliiga B tiitli kindlustanud, sest lähim jälitaja Nõmme Kalju duubel jääb kaks vooru enne hooaja lõppu kaheksa punkti kaugusele. Kolmandal kohal asub Tallinna Legion, kes kaotab Kalju duublile viie punktiga. Kuressaare duubel on neljas, Tartu Kalev viies ja Narva Transi duubel kuues - kõigil on veel võimalik esikolmikusse kerkida.

FC Kuressaare U21 - Tartu JK Tammeka U21 1:4 (1:1)
28. Kaur Vesberg - 3. Akaki Gvineria, 70., 84. Robin Mathias Müür, 81. Mikk Valtna

Nõmme Kalju FC U21 - FA Tartu Kalev 5:1 (4:0)
11., 39. Sten Tragon, 17. Ramaz Kardava, 34. Stanislav Agaptšev, 90. Vlad Sutorin - 82. Gregon Henrik Raud

Tallinna JK Legion - JK Narva Trans U21 2:4 (1:1)
7. Andrei Borissov, 67. Leonid Ahripov - 40., 79. Patrick Bahval, 60. Jaroslav Jerjomin, 83. Aleksandr Jegorov

Läänemaa JK - Pärnu Jalgpalliklubi 2:1 (2:0)