United sai võõral väljakul tänu lõpuminutite väravale PSG-st jagu (Lazio alistas Dortmundi!) (0)

Meistrite liiga hooaja alagrupimängude avaõhtul pandi pall mängu kaheksas kohtumises. Õhtu maiuspalaks tunnistatud mängus sai Manchester United võõral väljakul 2:1 jagu Pariisi Saint-Germainist.

Kaks esimest mängu algasid Ida-Euroopas juba kell 19.55, kui Venemaa meister Peterburi Zenit võõrustas Club Brugget ja Kiievi Dinamo võttis vastu Juventuse. Itaallased said 2:0 võidu kätte teisel poolajal: vähem kui minut pärast pausilt naasmist skooris Alvaro Morata ja sama mees lisas lõpu eel teisegi tabamuse. Valusa pettumuse pidi üle elama Zenit, kes jäi viimase pooltunni alguses kaotusseisu, jõudis õnnega pooleks viigini, kui Dejan Lovren kauglöök postipõrkest väravavahi kaudu võrgus maandus, aga lasi endale kolmandal üleminutil veel korra ära lüüa ja kaotas 1:2.

Meistrite liiga fännid said kohe avaõhtul nautida tõelist maiuspala, kui omavahel läksid vastamisi mullune finalist Pariisi Saint-Germain ja Manchester United. Külalised asusid kohtumist juhtima 23. minutil, kui Bruno Fernandes realiseeris penalti. Viik löödi majja 55. minutil läbi Anthony Martiali omavärava, kuid viimane sõna jäi külalistele, kui Marcus Rashford 87. minutil lõppskoori vormistas.

Pigem mitteoodatud tulemuste alla võib liigitada Lazio 3:1 võidu Dortmundi üle, kui koduvõistkonna eest tegid skoori Ciro Immobile ja Jean Akpa Akpro ning üks värav kanti Dortmundi puuriluku Marwin Hitzi omaväravaks. Kuigi Erling Braut Haaland suutis ühe värava vastu lüüa, siis Dortmund tabelisse punkte juurde ei saanud.

Barcelona läks Ferencvarosi vastu 3:0 ette, kuid jäi siis Gerard Pique eemaldamise tõttu kümnekesi ja lasi ühe värava tagasi lüüa. Ent vähemuses lisati veel kaks tabamust ja kirjutati tabelisse mängudeõhtu suurim võit. Kõige tasavägisemalt alusas E-grupp, kus mõlemad mängud jäid viiki. Alagrupifaasi uustulnukad Rennes ja Krasnodar lõid oma väravad kahe peale ära nelja minuti sees, Chelsea ja Sevilla heitluses aga tabamusi ei nähtudki.