VAATA JÄRELE: Flora alistas tänu keskkaitsja kaabutrikile Tallinna Kalevi (galerii!) (0)

Naiste Meistriliiga 13. voor viis vastamisi kaks tiitlipretendenti ehk Tallinna Kalevi ja Tallinna Flora. Kuigi matš püsis 41. minutit viigiliselt, siis lõpuks ei suutnud kalevlannad tiitlikaitsjatele vastu panna ning Flora võttis taaskordsed võidupunktid.

Kohtumise avaväravat ei löönud seejuures mitte florakas, vaid hoopis võõrustajate kaitsja Marie Heleen Lisette Kikkas, kes õnnetult - kuid samas ka ilusalt - palli omaenda värava ristnurka lennutas. Teisel poolajal näitas Flora aga tunduvalt kindlamat mängu ning tänu keskkaitsja (!) Siret Räämeti kolmele väravale saadi ka kindel võit. Kalevi auvärava lõi 77. minutil naiskonna parim väravakütt Emma Treiberg.

Flora jaoks on tegemist üheteistkümnenda järjestikuses võiduga ja vahe lähima jälitaja Saku Sportinguga kasvas vähemalt ajutiselt seitsmepunktiliseks. Tallinna Kalev jäi kaotusega püsima kolmandale kohale ning ka nende seljatagune on suhteliselt kindel: Pärnu Vaprus jääb lausa kaheksa punkti kaugusele.