VAATA JÄRELE: Flora võttis Harju käest napilt, aga kindlalt kolm punkti (0)

Premium liiga 13. vooru avamängus sai Tallinna FC Flora 1:0 jagu Harju JK Laagrist.

Tänavuse hooaja avavoorus 4:0 võidu võtnud Flora läks seekord kohtumist juhtima veerandtunnise mängu järel. Sergei Zenjovi ja Konstantin Vassiljevi koostöö tulemusena pääses Zenjov karistualast löögile ning saatis palli Ivans Baturinsi selja taha.

See jäigi ülimalt võimalustevaese kohtumise ainsaks tabamuseks. Flora valdas teise poolaja jooksul palli ja kontrollis mängu, kodumeeskond heade väravavõimalusteni aga ei jõudnudki.

Flora rebis vahe Levadia ees taas kolmele punktile, ent Levadial on võimalus pühapäeval võõrsil Tartu Tammeka vastu senine seis taastada. Harju jätakb viie punktiga tabelis kümnendal real, eelviimasel kohal olevast Tammekast kolme punkti kaugusel.