VAATA JÄRELE: Kiiviti duubel Vändra vastu tõstis Flora U21 liigatabelis neljandaks (lisatud pildigalerii) (0)

Tallinna FC Flora U21 tuli Esiliiga 22. voorus kodusel Sportland Arenal kaotusseisust välja ning alistas Vändra Vapruse 4:1. Liigatabelis kerkis Flora U21 neljandale kohale.

Vaprus asus mängu juba neljandal minutil juhtima, kui Martin Pärna karistuslöögi tõrjus Flora väravavaht Auris Veelma, kuid esimesena oli jaol Taavi Laurits, kes lükkas palli tühja väravasse. Flora viigivärav sündis üheksa minutit hiljem, kui Andreas Kiivit mängis üks-üks olukorras üle Vapruse väravavahi Andreas Kallaste ja lükkas samuti palli tühja väravasse.

Teisel poolajal haaras Flora juhtohjad 66. minutil, kui meeskonnakaaslase tsenderduse realiseeris tabamuseks Kiivit, kes pääses seejärel teenitud puhkusele. Flora kolmanda värava eest hoolitses 76. minutil vahetusest sekkunud Daniil Kuraksin, iluvärava lõi 81. minutil Daniel Fedotov.

Liigatabelisse kolm punkti juurde teeninud Flora U21 möödus FC Elvast ja asub nüüd 32 punktiga neljandal kohal, Vändra jätkab 23 silmaga kaheksandal positsioonil.