Vähemuses mänginud Levadiast napilt jagu saanud Viimsi liikus Harjule lähemale (0)

Viimsi võiduseeria venis neljamänguliseks. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Kolmapäeval mängiti Esiliigas tagantjärele 10. vooru kohtumine, kus Tallinna Levadia U21 kaotas 1:2 Viimsile.

Maarjamäe staadionil toimunud mängus haarasid võõrustajad juhtohjad 26. minutil, kui Nikita Grankini tsenderduse järel oli täpne Henri Käblik. 14 minutit hiljem pidi Levadia peatreener Santiago Garcia Carrero tribüünile suunduma, sest peakohtunik Kevin Kaivoja näitas talle punast kaarti, kui juhendaja lõi tema suunas tulnud palli kaugele minema. Järgmine punane välkus 44. minutil, kui Maksim Laskov sai teise hoiatuse.

Avapoolaja kaotanud Viimsi tegi teise kolmveerandtunni vähemuses mänginud Levadiaga sotid kiiresti selgeks. Oscar Ollik seadis 48. minuti kauglöögist jalule viigi, minut hiljem lõi Nevil Krimm juhtvärava, millest piisas võitmiseks.

17 matši pidanud Viimsil on nüüdseks koos 35 punkti, mis tähendab, et vahe liider Harju Laagriga on vaid kaks silma. Viimsi asub uuesti lahingusse laupäeval, kui Soccerneti telemängus madistatakse viiendal kohal paikneva Tartu Welcoga, samal päeval külastab kuues võistkond Levadia duubel kaks rida madalamal asetsevat Paide U21 tiimi.